Daniel Cormier w wywiadzie dla Fox Sports opowiedział o swoim kolejnym rywalu. Przypomnijmy, że w głosowaniu na Twitterze, które zorganizował sam mistrz fani wybrali dla niego przeciwnika w postaci Volkana Oezdemira. Amerykanin postanowił wysłuchać głosu swoich sympatyków. Według Cormiera walka jest bardzo bliska finalizacji.

Volkan Oezdemir to mój następny przeciwnik. Wygrał trzy walki z rzędu. Walczyłem już z Gustafssonem, to było świetne starcie. Teraz chcę czegoś nowego, świeżego, innego. To było głównym powodem zorganizowania tej walki.

Daniel zapytany o swojego byłego rywala, Jona Jonesa, odpowiedział jedynie, iż chciałby kolejnego starcia z Bonesem.

Wolałbym żeby dostał krótkie zawieszenie. Takie, żebyśmy mogli jeszcze zawalczyć. To oczywiste, że chcę się z nim bić. Jestem kim jestem. Po prostu pragnę kolejnego starcia z Jonesem. Czuję, że za każdym razem jestem lepszy kiedy przygotowuje się pod walkę z nim.

3 KOMENTARZE

  1. DC to kawał charakterniaka ale z całym szacunkiem do niego to Bones nawet jak wróci z długiego zawieszenia i nawet jak nie będzie na bombie to i tak go pokona…

  2. DC wygrywał z Bonesem do momentu High kicka , który normalnie tak szybko by nie doszedł do łba Daniela , dlatego 3 starcie jak najbardziej uzasadnione.

  3. Jestem za 3 walką. DC sobie radził bardzo dobrze w 2 walce i nawet z tego co pamiętam to chyba do czasu nokautu prowadził na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.