Daniel Cormier nie jest zainteresowany ofertą Yoela Romero. Kubańczyk w mediach społecznościowych nawołuje o walkę z aktualnym mistrzem dwóch dywizji wagowych, lecz DC nie ma zamiaru dać mu szansy pojedynku o tytuł kategorii półciężkiej.

Sytuacja wygląda tak: nigdy nie mierzyłem się z Yoelem Romero w zapasach, ale tam by mnie pewnie pokonał. Jest jednym z najlepszych zapaśników w historii. W MMA jednak jak przegrywasz w niższej dywizji to nie możesz dostać szansy walki o pas w kategorii wyżej.

Dziennikarze FOX Sports wspomnieli Cormierowi, że Chael Sonnen znalazł się właśnie w takiej sytuacji, kiedy to po porażce z Andersonem Silvą otrzymał walkę z Jonem Jonesem. Daniel wytłumaczył jednak ten przypadek.

Chael Sonnen dostał taką jedną szansę, ale nie wiem co wtedy się działo. Powiedzmy, że ma on swój sposób na zdobywanie takich wyjątkowych możliwości.

Nie chcę żeby zabrali mi któryś z pasów więc będę bronił obu. Zawalczę w kategorii półciężkiej z odpowiednim rywalem.

47 KOMENTARZE

 1. Pff… Koto teraz Rowerro obchodzi. Mutant Lesnar, potem Bones. I emerytura na terapii po ciężkim wpierdolu.

 2. Romero to średni kandydat dla Cormiera. Zresztą prawdę mówiąc, zdecydowanym faworytem byłby w tej walce Cormier, Romero jest duży, ale na średnią, a Cormier to prawie ciężki. Yoel nie dał rady obalać i kontrolować, ani skończyć Roberta, a miałby to zrobić z Cormierem? Bo decyzja na jego korzyść nie wchodzi w grę, z uwagi na tempo w jakim toczy walki. Oczywiście mała szansa na jakieś skończenie istnieje zawsze, bo to w końc Yoel;)

  To już lepiej niech z Gusem zawalczy, chociaż w takim pojedynku stawiałbym raczej na Szweda.

 3. Pierdolenie. Zaczelobsie gwiazdorzenie po zdobyciu pasa. Juz nie ma podejmowania wyzwan tylko kasowe walki. Widze ze jest podobnie jak z rudym. Obaj nie chca stracic swoich pasow tylko wybrali inna strategie. Rudy nie walczac a DC biorac wreslera z WWE nie walczacego 2 lata i chcac walke z emerytem Rua ktorego zajedzie w 1 rundzie. Zenada

 4. Pierdolenie. Zaczelobsie gwiazdorzenie po zdobyciu pasa. Juz nie ma podejmowania wyzwan tylko kasowe walki. Widze ze jest podobnie jak z rudym. Obaj nie chca stracic swoich pasow tylko wybrali inna strategie. Rudy nie walczac a DC biorac wreslera z WWE nie walczacego 2 lata i chcac walke z emerytem Rua ktorego zajedzie w 1 rundzie. Zenada

  E tam żenada….życie Panie, życie .

  Trzeba myśleć i o emeryturze i o dzieciach.

 5. E tam żenada….życie Panie, życie .

  Trzeba myśleć i o emeryturze i o dzieciach.

  Akurat hajsu mu raczej nie brakuje

 6. Pierdolenie. Zaczelobsie gwiazdorzenie po zdobyciu pasa. Juz nie ma podejmowania wyzwan tylko kasowe walki. Widze ze jest podobnie jak z rudym. Obaj nie chca stracic swoich pasow tylko wybrali inna strategie. Rudy nie walczac a DC biorac wreslera z WWE nie walczacego 2 lata i chcac walke z emerytem Rua ktorego zajedzie w 1 rundzie. Zenada

  Nie prawda. DC to nie cipka! Na koniec bedzie fight z Bonsem w ciężkiej, bo musi być. On mu tak siedzi ością, że sobie nie daruje.

  Jak robią walkę z Lesnarem to z Bonsem nie zrobią, bo sterydy?

  Najpierw  Lesnar oklep, a potem Bones. Bazyliard sprzedanych ppv.

  Wierzę :bleed:

 7. Akurat hajsu mu raczej nie brakuje

  Akurat to zależy od punktu widzenia.

  Czy te pół miliona za ostatnią walkę to dużo ?

  Patrząc z perspektywy 40-latka chcącego żyć na poziomie do końca swoich dni?

 8. Pierdolenie. Zaczelobsie gwiazdorzenie po zdobyciu pasa. Juz nie ma podejmowania wyzwan tylko kasowe walki. Widze ze jest podobnie jak z rudym. Obaj nie chca stracic swoich pasow tylko wybrali inna strategie. Rudy nie walczac a DC biorac wreslera z WWE nie walczacego 2 lata i chcac walke z emerytem Rua ktorego zajedzie w 1 rundzie. Zenada

  Cormier walczył przecież już praiwe z każdym mocnym rywalem. Po co w obecnej sytuacji ma robić krok w tył i dawać rewanże ku uciesze tych żebraków? Teraz tylko kasowe walki. Zdążył udowodnić swoją wartość na przestrzeni kilku ostatnich lat.

 9. W MMA jednak jak przegrywasz w niższej dywizji to nie możesz dostać szansy walki o pas w kategorii wyżej.

  Holly Holm i Sonnen mają inne zdanie

 10. Cormier walczył przecież już praiwe z każdym mocnym rywalem. Po co w obecnej sytuacji ma robić krok w tył i dawać rewanże ku uciesze tych żebraków? Teraz tylko kasowe walki. Zdążył udowodnić swoją wartość na przestrzeni kilku ostatnich lat.

  Najśmieszniejsze jest to, ze Ci sami ludzie, którzy cisną teraz po DC za bardzo podobne zachowania masturbują się do Connora…

 11. Romero to średni kandydat dla Cormiera. Zresztą prawdę mówiąc, zdecydowanym faworytem byłby w tej walce Cormier, Romero jest duży, ale na średnią, a Cormier to prawie ciężki. Yoel nie dał rady obalać i kontrolować, ani skończyć Roberta, a miałby to zrobić z Cormierem? Bo decyzja na jego korzyść nie wchodzi w grę, z uwagi na tempo w jakim toczy walki. Oczywiście mała szansa na jakieś skończenie istnieje zawsze, bo to w końc Yoel;)

  To już lepiej niech z Gusem zawalczy, chociaż w takim pojedynku stawiałbym raczej na Szweda.

  246 lbs to "prawie" ciężki ?:DC:

  Jest cięży od miocica

 12. Kurwa miał walczyć z Lesnarem i co obsrał zbroje?

  Chyba cos Ci sie pojebalo ziom… Przeczytaj na spokojnie jeszcze raz…

 13. Zgasił jak peta :DC:

  Ten zgasił  kto zgasił boi

  Sytuacja wygląda tak: nigdy nie mierzyłem się z Yoelem Romero w zapasach, ale tam by mnie pewnie pokonał. Jest jednym z najlepszych zapaśników w historii. W MMA jednak jak przegrywasz w niższej dywizji to nie możesz dostać szansy walki o pas w kategorii wyżej.

  :jjsmile:

 14. "W MMA jednak jak przegrywasz w niższej dywizji to nie możesz dostać szansy walki o pas w kategorii wyżej"

  A jak nie walczysz dwa lata i nie wygrałeś 3 ostatnich walk to możesz dostać walkę o pas?

 15. Cormier walczył przecież już praiwe z każdym mocnym rywalem. Po co w obecnej sytuacji ma robić krok w tył i dawać rewanże ku uciesze tych żebraków? Teraz tylko kasowe walki. Zdążył udowodnić swoją wartość na przestrzeni kilku ostatnich lat.

  Nie mowie o rewanzach. Romero zamiast Ruy. W ogole z Shogunem to z dupy wyskoczyl.

 16. Najśmieszniejsze jest to, ze Ci sami ludzie, którzy cisną teraz po DC za bardzo podobne zachowania masturbują się do Connora…

  Nigdy nie bylem fanem rudego.

 17. Nie mowie o rewanzach. Romero zamiast Ruy. W ogole z Shogunem to z dupy wyskoczyl.

  Shogun jest z jego kategorii, ma dobrą passę i jest rozpoznawalny. Z tego co wiem jego kwestia jako potencjalnego pretendenta była poruszana zanim Romero wyskoczył ze swoją ofertą.

 18. W MMA jednak jak przegrywasz w niższej dywizji to nie możesz dostać szansy walki o pas w kategorii wyżej.

  :jjsmile::jjsmile::jjsmile:

 19. Shogun jest z jego kategorii, ma dobrą passę i jest rozpoznawalny. Z tego co wiem jego kwestia jako potencjalnego pretendenta była poruszana zanim Romero wyskoczył ze swoją ofertą.

  No ale bez przesady na serio chcialbys titleshota dla Ruy? Janek tez ma dobra passe i jest po 3 zwyciestwach i ma 5 miejsce w rankingu i nikt go jakos nie rozpatruje w kategorii pretendenta tylko dziadka Rue

 20. No ale bez przesady na serio chcialbys titleshota dla Ruy? Janek tez ma dobra passe i jest po 3 zwyciestwach i ma 5 miejsce w rankingu i nikt go jakos nie rozpatruje w kategorii pretendenta tylko dziadka Rue

  Pewnie mu przyszedł do głowy. Janka kojarzy jedynie z tego, że bił w stójce Gusa.

 21. ,,Hey @yoelromeroMMA here’s the difference between you and me: You’ve missed weight in your last two fights and I’ve won two belts in my last two fights. You’re also 0-2 in your last two title fights, boi  #keepdreaming. And hey, get Malki off your Twitter. It’s embarrassing.''

  gruby ladnie daje , ciekawe co jeszcze wymysli byle nie walczyc z Yoelem

 22. Pewnie mu przyszedł do głowy. Janka kojarzy jedynie z tego, że bił w stójce Gusa.

  Ja tu widzę oczywiste rozwiązanie: Cormier vs Janek jako eliminator do walki z Shogunem.

 23. Shogun jest z jego kategorii, ma dobrą passę i jest rozpoznawalny. Z tego co wiem jego kwestia jako potencjalnego pretendenta była poruszana zanim Romero wyskoczył ze swoją ofertą.

  E tam. Cormier po prostu już swoje udowodnił. Już nie ma nic do wygrania w mma, jedyne, co mu ew. zostało to wygrać z Jonesem, ale z nim pewnie nie zawalczy. Po co mu trudne walki za małą kasę np. z Blaydesem albo Maulerem, gdzie może zebrać na łeb, a nawet przegrać? Z jego perspektywy lepiej się teraz bić w łatwej walce o dobrą kasę z Szogunem albo Brockiem. I myślę, że nikt nie powinien mieć do niego o to większych pretensji.

 24. Z całym szacunkiem ale Yoel zdrowo odleciał, jeszcze żeby miał jakiś potencjał marketingowy…

  Jedyne prawilne walki dla DC to Curtis, GUS jeśli ogarnie Volkana, Janek po wygranej z Romero no i od biedy Lesnar. Ewentualnie jak chce easy money to Volkov.

 25. co walk Yoela z Cormierem nie ma potencjalu marketingowego ?

  Dokladnie, trening medialny Joela ma większy potencjał marketingowy niz caly DC

 26. Dokladnie, trening medialny Joela ma większy potencjał marketingowy niz caly DC

  Niestety żaden z nich nie sprzedaje PPV.

  Wydaje mi się, że Yoel powinien zawalczyć jedną walkę w LHW i dopiero ew. title shot.

 27. Niestety żaden z nich nie sprzedaje PPV.

  Wydaje mi się, że Yoel powinien zawalczyć jedną walkę w LHW i dopiero ew. title shot.

  Dobrze Ci się wydaje, Yoel ma zero, zero wygranych w półciężkiej i ma dostać walkę o pas? To nawet Conorowi jako mistrzowi w piórkowej się oberwało jak dostał od razu walkę w lekkiej z Eddiem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.