Daniel Cormier nie odpuszcza jeśli chodzi o sytuację związaną z przeniesieniem UFC 232 oraz znalezienie zakazanych substancji w organizmie Jona Jonesa. Tym razem Cormier zaatakował pracownika UFC, który zajmuje się sprawami związanymi z USADA – Jeffa Novitzky’ego.

Jon Jones jest tak obrzydliwym oszustem, że nawet Lance Armstrong komentuje tę sytuację. Lance pewnie dziwi się, że Jeffa nie było gdy on przechodził przez to wszystko. Człowieku, Jones sprawił, że Jeff Novitzky jest jego kobietą. To jedna z najbardziej szalonych rzeczy jaką widziałem. Teraz ludzie wysyłają mi jeszcze filmiki jak ten koleś zachowuje się arogancko na konferencji prasowej. Szalony Murzyn! Jeff Novitzky-Jones.

Jak wiemy Cormier ma sporą historię z Jonesem – zawodnicy dwukrotnie zmierzyli się ze sobą w oktagonie UFC, lecz przy okazji Bones wpadł na stosowaniu zakazanych substancji. Mówi się, że trzeci pojedynek obu panów może odbyć się w kategorii ciężkiej, lecz na ten moment nie wiadomo czy DC wcześniej nie przejdzie na sportową emeryturę.

Warto przypomnieć, że Jeff Novitzky brał czynny udział w ukaraniu Lance’a Armstronga za stosowanie niedozwolonych substancji, a dzisiaj, jako pracownik UFC, z całych sił broni Jona Jonesa.

1 KOMENTARZ

  1. Mówcie co chcecie, ale dla mnie Cormier to najlepszy zawodnik w historii UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.