Już dzisiejszej nocy polski zawodnik kategorii półciężkiej ze Szczecina, Łukasz Sudolski, zawalczy z niepokonanym od 16 walk Igorem Potierią na gali DWCS 41. Stawką walki będzie potencjalny angaż w największej organizacji MMA na świecie. Jak wiemy prezydent UFC ostatnio chętnie rozdaje kontrakty z organizacją uczestnikom gal Dana White’s Contender Series więc Sudolski i Potieria dobrym występem podczas tego wydarzenia będą mogli zapewnić sobie przyszłość w UFC. Zobaczcie zapowiedź tego pojedynku:

Dla niepokonanego Sudolskiego (8-0 MMA) będzie to szansa na przedłużenie serii zwycięstw do dziewięciu z rzędu. W poprzednich starciach Polak przed czasem pokonywał między innymi Mladena Kujundzica, Mario Zgelą i Michała Gutowskiego. Tylko 2 z jego 8 wygranych w karierze kończyły się decyzjami sędziowskimi.

Poterya (19-2 MMA) jest zdecydowanie bardziej doświadczony od Polaka. Ukrainiec nie przegrał od 2017 roku, a w tym czasie wygrał aż 16 walk z rzędu. Większość wygranych w karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem – tylko 4 zwycięstwa kończyły się decyzjami sędziowskimi. Jego ostatnia walka odbyła się w maju tego roku, kiedy to poddał Giorgiego Khubejashvili.

Gala rozpocznie się o 02:00 naszego czasu. Transmisja na UFC Fight Pass.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

b
baju

NoLife FC

30,758 komentarzy 51,764 polubień

Wojna Sudol!!! :burnit::burnit::burnit:

Odpowiedz polub

Siedem

1

14,313 komentarzy 35,359 polubień

0 namiarów na transmisję czy choćby godziny jej rozpoczęcia, zacny news.

Odpowiedz polub

PaulPGR

UFC
Middleweight

10,101 komentarzy 38,442 polubień

Oby poszło bo naszym ostatnio Ukraińcy nie leżą. Ot kilka przykładów z ostatnich miesięcy: Zieliński, Gumienna od dwóch Ukrainek zebrała, Badurek od Ekateriny, a Zadyma od Vasyla. Jedyne zwycięstwa z UKR ostatnio to Stasiak z Leżniewem i Szewczyk z Kholovem.

Odpowiedz polub

Olo

Bellator
Heavyweight

4,877 komentarzy 25,914 polubień

WOJNA PCHEŁA :bleed::bleed::bleed:

Odpowiedz polub