Tyron Woodley nie jest zadowolony z ostatnich poczynań swojego promotora, Dany White’a.

Prezydent największej organizacji na świecie po walce Woodleya z Demianem Maią na UFC 214 był bardzo krytyczny wobec występu Amerykanina. White stwierdził, że Woodley swoją postawą nie zasłużył na walkę z Georgesem St. Pierrem. Tyron odpowiedział Danie w programie The MMA Hour – domaga się on oficjalnych przeprosin od White’a.

Nie obchodzi mnie zbytnio krytyka ze strony fanów, ale jeśli Twoją pracą jest promować zawodników, to kur*a to rób. Promuj swojego mistrza. Nie deprecjonuj ich wartości. Doznałem kontuzji barku już w pierwszej rundzie. Nie mogłem zadać mocnego ciosu. Mimo to dałem radę zrealizować plan na tę walkę. Musiałem zredukować liczbę zadawanych ciosów.

Zrobiłem wiele dobrych rzeczy dla tego sportu. Naprawdę wniosłem sporo dobrego dla tej je*anej organizacji. Wychodzę do oktagonu i walczę jak prawdziwy wojownik. Pracuję jako analityk dla telewizji FOX. Zawsze byłem odpowiedzialnym pracownikiem federacji. Teraz to się zmieni. Za słowem „biznes” zawsze stoi „człowiek”. Musisz być mężczyzną i mnie publicznie przeprosić. Jeśli nie, zacznę wyjawiać pewne sekrety, których nie chcieliby, abym wyjawiał. Nie żartuję. Oni wiedzą o czym mówię.

 

6 KOMENTARZE

  1. Najgorszy mistrz ever. Nudziarz do potęgi enej. Ostatnie trzy walki to dramat. Jak on chce być promowany? Jako carny substytut melatoniny? Fuck!

  2. Dana mu może co najwyżej zrobić rimming dopóki Tyron jest mistrzem. A mi to jak najbardziej odpowiada :3

  3. Nie lubiłem gościa już w Strikeforce. Wygląda jak figurka jakiegoś super bohatera, a walczy jak cykor. Gość dostał za słabą walkę 500 tyś, a powinien dużo mniej. Mam nadzieję, że Lawler mu się zrewanżuje. Z drugiej strony ten wywiad jest bezmyślne, więc zaraz Woodleya może nie być w UFC. Nie tęskniłbym…

  4. Trochę pokory by się przydało.Pająk też dał nudną walkę z Maią, ale kto o tym pamięta? Wszyscy zapamiętają Silvę jako tego który nokautował Vitora czy Forresta w pięknym stylu, a Tyrona jako primadonnę.

  5. Gość jest niesamowity ^^ Niech jeszcze zacznie gadać, że Danka jest członkiem KKK :DC: Dał słabą walkę i krytykę powinien przyjąć na klatę, jak na faceta przystało. Nie jest on jedynym czarnym zawodnikiem w UFC, a najwięcej krzyczy, jak to on ma źle :DC: Każda uwaga, w jego stronę to rasizm. Niech następnym razem, po walce jeszcze zrobi gest Czarnych Panter. Danka daj mu arbuza i kubełek kfc, to przestanie narzekać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.