W mediach społecznościowych doszło do interesującej dyskusji pomiędzy prezydentem UFC, Daną Whitem, a byłym zawodnikiem organizacji Brendanem Schaubem, który teraz zajmuje się stand-upem oraz podcastami.

Schaub w jednym ze swoich programów stwierdził, iż kickboxerzy, którzy wchodzą do MMA mają małe szanse na sukces. Głównie mówił on o takim zawodniku jak Gokhan Saki. Uwagę wziął do siebie jednak inny stójkowicz, Israel Adesanya, który odpowiedział Schaubowi. Dana White wyznał Stylebenderowi, iż ten nie powinien przejmować się zdaniem takich osób jak Brendan.

Co za je*any debil!!! Co taki idiota może wiedzieć o tym sporcie i biznesie? Israel, słuchanie tego kretyna to strata czasu. Gość miał w UFC rekord 6-5!!! Jedyna rzecz jaką może Cię nauczyć to jak być znokautowanym. Ignoruj takich idiotów.

Schaub szybko odpowiedział prezydentowi UFC:

Wow, zobaczcie kto ma przerwę w składaniu prania Rondy, aby wejść na Instagram! Brawo! On ma rację Israel, co ja tam wiem, lepiej słuchaj łysego, grubego gościa, który nigdy w życiu się nie bił. Zrób to…

Jesteś świetnym zawodnikiem. W mojej wypowiedzi chodziło mi o takich zawodników jak Gokhan Saki. Ty miałeś sporo walk w MMA przed wejściem do UFC.

Na tym jednak kłótnia obu panów się nie zakończyła. White w jednym z komentarzy zarzucił Schaubowi, iż ten nie odnosiłby teraz sukcesów, gdyby nie Joe Rogan, który pomagał mu w wejściu w świat podcastów oraz komedii.

Schaub wytoczył ciężkie działa w odpowiedzi do White’a:

To przezabawne. Tak, Joe Rogan, jeden z moich najlepszych przyjaciół, miał ogromną rolę w mojej karierze po występach w UFC, masz rację DW. Dwa seriale, wyprzedane występy stand-up na całym świecie, dwa podcasty, które odnoszą sukces i właśnie dostałem szansę zagrania w wielkim filmie. Jestem mu bardzo wdzięczny. JEDNAKŻE, jeśli bracia Fertitta nie pożyczyliby Ci milionów dolarów na inwestycję, która nawet nie była Twoim pomysłem, nie odniósłbyś takiego sukcesu. Jakie to uczucie gdy po odejściu prawdziwych biznesmenów UFC jest cieniem organizacji z przeszłości z Tobą na czele? Próbowałeś wszystkiego, eksperyment z CM Punkiem, błaganie Brocka o powrót, modlitwy o SMSa od Conora w nocy. To ciężka praca gdy Lorenzo nie trzyma Cię za rękę. Nie możesz czuć się z tym dobrze. Byłbyś zapewne trenerem cardio kickboxingu w Bostonie mającym nadzieję na pójście na mój stand-up gdyby Lorenzo nie uratował Ci dupy. Poza tym, Eskimo Brothers nie powinni tak się do siebie odzywać. Ostatnie ostrzeżenie.

Zwrot Eskimo Brothers oznacza dwóch mężczyzn, którzy sypiali w przeszłości z tą samą kobietą. Jak wiemy Schaub był niegdyś w związku z byłą mistrzynią UFC Rondą Rousey. Wygląda na to, iż zawodnik sugeruje, że Dana również miał bliższe relacje z zawodniczką.

61 KOMENTARZE

 1. sorki jak to jest kłótnia dnia to jak wygląda kłótnia tygodnia albo miesiąca. To przecież lepsze niż podarowanie pudzianowi kamienia przez tego faceta z brodą po sterydach

 2. WOW DANA POŻYCZYŁ PIENIĄDZE NA BIZNES OD KOLEGII DZIEKI CZEMU JEST TERAZ MULTIMILIONEREM. WOW NIESAMOWITY POJAZD BRENDAN.

  Czekam na ciąg dalszy.

 3. Dobry beef. Zorganizowal bym im walkę.

  Ciekawe, ile  Dana sprzedal by ppv?  Raczej wolałby malo, bo przy grubej sprzedaży kazali by mu walczyć 4 razy w roku.

 4. Nie wiedziałem, że Ronda to taki towar przechodzony.

  Ronda to ma pewnie wiekszy przebieg niz Golf Sławomira :redford:

 5. Wow! Jeśli Dana sypiał z Rondą to będę śledził tę telenowele 😀

  ciekawe czy z Conerem także?

 6. Ronda dostala rykoszetem :jarolaugh:

  Oby go nie zniszczyli w sądzie

  chyba ze istnieje sextasma i zostanue użyta jako dowod w sprawie:juanlaugh:

 7. @baju dzieki za przeltumaczenie wszystkiego!:beer: kurwa lubie takie potyczki slowne:OK:mam nadzieje ze ciag dalszy bedzie niekoniecznie na twitterze:corn:

 8. Ronda dostala rykoszetem :jarolaugh:

  Oby go nie zniszczyli w sądzie

  chyba ze istnieje sextasma i zostanue użyta jako dowod w sprawie:juanlaugh:

   Schaub może wiedzieć więcej, niż się nam wydaje. W końcu był przy żłobie.:rutekajak:

 9. Schaub może wiedzieć więcej, niż się nam wydaje. W końcu był przy żłobie.:rutekajak:

  Na to licze :roberteyeblinking:

 10. Schaub suchym szwagrem z Danką?

  W sumie to średnio zaskakujące. Mniej by mnie chyba tylko zaskoczyło gdyby się okazało, że Dana nie miał podobnych relacji z Conorem.

 11. Schaub może wiedzieć więcej, niż się nam wydaje. W końcu był przy żłobie.:rutekajak:

  Nie bez powodu w ostatnim zdaniu sle mu ostatnie ostrzezenie :nono:

 12. Dana na bank testował tą Calvillo, więc może rzeczywiście Ronde też, na jakimś wczesnym etapie jej kariery.

 13. Dana na bank testował tą Calvillo, więc może rzeczywiście Ronde też, na jakimś wczesnym etapie jej kariery.

  Tak jak wszystkie ring girls, PvZ itd. Taki byznes

 14. Dana to menda. Ale z tego co wiem to ten konflikt trwa już od jakiegoś czasu. W podcascie Rogana Schaub często wspomina, że łysy go nie lubi, ale jakoś nigdy nie dociekałem dlaczego….

  Nie zmienia to faktu, że komentarz Dany był bardzo chujowy. Big Brown walczył w najbardziej nieobliczalnej dywizji w UFC i dawał ekscytujące walki (kończąc z tarczą lub na niej) i za to szacunek mu się należy.

  Coś musiało się wcześniej poważnego między nimi wydarzyć….mogła to być Ronda 😛

 15. Najlepsze jest o Eskimoskich Braciach – chodzi tu o dymanie Rondy czy razem dymali "rudego celebryty zbieracza monet"?

  Schaub wielokrotnie wspominał, że jest dosłownie dickriderem Conora. A Dana to wiadomo jakie ma relacje ze swoim szefem.

 16. Nie lubie Schaba, sram na jego podcasty, nigdy mnie nie jarał jako zawodnik, a za nokaut na Mirku to mu chuj do dupy, ale…. ale kiedy jedzie z tą łysą reptiliańską spierdoliną, to ma mój miecz, topór i krakowską maczetę!

  Dana to mega skurwysyn, pozbawiony szacunku do wszystkich zawodników w UFC, poza służalczością i byciem słojem na spermę wobec największych gwiazd i kur znoszących złote jaja. Ale tylko dopóki przynoszą profity, bo gdy powinie im się noga, to ariwederczi roma, you were never his friend.

 17. chyba ze istnieje sextasma i zostanue użyta jako dowod w sprawie:juanlaugh:

  :goldi:

  Gdzie klikacie perwersy jedne ?? :jarolaugh:

 18. Ale zmiażdżył łysola. Odkąd się interesuję MMA to chyba(?) jeszcze nikt z branży tak ostro po nim nie pojechał. :waldeklaugh:

 19. Dana to menda. Ale z tego co wiem to ten konflikt trwa już od jakiegoś czasu. W podcascie Rogana Schaub często wspomina, że łysy go nie lubi, ale jakoś nigdy nie dociekałem dlaczego….

  Nie zmienia to faktu, że komentarz Dany był bardzo chujowy. Big Brown walczył w najbardziej nieobliczalnej dywizji w UFC i dawał ekscytujące walki (kończąc z tarczą lub na niej) i za to szacunek mu się należy.

  Coś musiało się wcześniej poważnego między nimi wydarzyć….mogła to być Ronda 😛

  Dokładnie, coś musiało być wcześniej na rzeczy, że Dana pała taką antypatią do Schauba…

 20. Dokładnie, coś musiało być wcześniej na rzeczy, że Dana pała taką antypatią do Schauba…

  To przeciez oczywiste, stal sie ekstremalnym antysemita, po tym jak skumal sie z Asia.

 21. Hahaha, rozkminiałem dlaczego w ogóle tak ludzie mówią, ale już rozumiem. 🙂

  Moczyli chlopaki w tym samym otworze :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.