W mediach społecznościowych doszło do interesującej dyskusji pomiędzy prezydentem UFC, Daną Whitem, a byłym zawodnikiem organizacji Brendanem Schaubem, który teraz zajmuje się stand-upem oraz podcastami.

Schaub w jednym ze swoich programów stwierdził, iż kickboxerzy, którzy wchodzą do MMA mają małe szanse na sukces. Głównie mówił on o takim zawodniku jak Gokhan Saki. Uwagę wziął do siebie jednak inny stójkowicz, Israel Adesanya, który odpowiedział Schaubowi. Dana White wyznał Stylebenderowi, iż ten nie powinien przejmować się zdaniem takich osób jak Brendan.

Co za je*any debil!!! Co taki idiota może wiedzieć o tym sporcie i biznesie? Israel, słuchanie tego kretyna to strata czasu. Gość miał w UFC rekord 6-5!!! Jedyna rzecz jaką może Cię nauczyć to jak być znokautowanym. Ignoruj takich idiotów.

Schaub szybko odpowiedział prezydentowi UFC:

Wow, zobaczcie kto ma przerwę w składaniu prania Rondy, aby wejść na Instagram! Brawo! On ma rację Israel, co ja tam wiem, lepiej słuchaj łysego, grubego gościa, który nigdy w życiu się nie bił. Zrób to…

Jesteś świetnym zawodnikiem. W mojej wypowiedzi chodziło mi o takich zawodników jak Gokhan Saki. Ty miałeś sporo walk w MMA przed wejściem do UFC.

Na tym jednak kłótnia obu panów się nie zakończyła. White w jednym z komentarzy zarzucił Schaubowi, iż ten nie odnosiłby teraz sukcesów, gdyby nie Joe Rogan, który pomagał mu w wejściu w świat podcastów oraz komedii.

Schaub wytoczył ciężkie działa w odpowiedzi do White’a:

To przezabawne. Tak, Joe Rogan, jeden z moich najlepszych przyjaciół, miał ogromną rolę w mojej karierze po występach w UFC, masz rację DW. Dwa seriale, wyprzedane występy stand-up na całym świecie, dwa podcasty, które odnoszą sukces i właśnie dostałem szansę zagrania w wielkim filmie. Jestem mu bardzo wdzięczny. JEDNAKŻE, jeśli bracia Fertitta nie pożyczyliby Ci milionów dolarów na inwestycję, która nawet nie była Twoim pomysłem, nie odniósłbyś takiego sukcesu. Jakie to uczucie gdy po odejściu prawdziwych biznesmenów UFC jest cieniem organizacji z przeszłości z Tobą na czele? Próbowałeś wszystkiego, eksperyment z CM Punkiem, błaganie Brocka o powrót, modlitwy o SMSa od Conora w nocy. To ciężka praca gdy Lorenzo nie trzyma Cię za rękę. Nie możesz czuć się z tym dobrze. Byłbyś zapewne trenerem cardio kickboxingu w Bostonie mającym nadzieję na pójście na mój stand-up gdyby Lorenzo nie uratował Ci dupy. Poza tym, Eskimo Brothers nie powinni tak się do siebie odzywać. Ostatnie ostrzeżenie.

Zwrot Eskimo Brothers oznacza dwóch mężczyzn, którzy sypiali w przeszłości z tą samą kobietą. Jak wiemy Schaub był niegdyś w związku z byłą mistrzynią UFC Rondą Rousey. Wygląda na to, iż zawodnik sugeruje, że Dana również miał bliższe relacje z zawodniczką.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.