Po wcześniejszej krytyce White’a gdzie Tom, zarzucił prezesowi UFC że ten zachowuje się jak fighter ale nigdy nie poprze swoich słów czynami i nie weźmie udziału w walce MMA, tym razem w audycji dla MMAjunkie.com Radio postanowił pójść krok dalej i wyzywać go do walki MMA. Nawet nie patrząc na różnicę w wadze (Tom 155, White 205?) całe to zaczepianie szefa UFC wygląda tylko na desperacką próbę zwrócenia uwagi na siebie i swoją organizację:

Wydaje mi się że ta walka do której miało dojść pomiędzy nim a Tito, że tak naprawdę to było ustalone że do niej nigdy nie dojdzie. Myślę że to była tylko wielka zagrywka pod publiczkę. Gdyby on tak naprawdę muiał walczyć z Tito, to czemu nie chciałby walczyć ze mną?

Nie mówię że mógłbym pokonać tego gościa, ale zawalczmy. Zróbmy to. Myślę że to było by coś wielkiego dla nas obu. Czasami White zachowuje się jak kozak, ja uważam że jeśli zachowujesz się jak twardziel to musisz nim być. Jeśli nim nie jesteś to w porządku. Nie mówię że ja jestem twardzielem. Mówię tylko że przynajmniej jestem w stanie wyjść na ring. Zrobię to.

Przy okazji Tom powiedział również co nieco o planach Affliction 3:

Walka Fedora z Barnettem nie jest podpisana ale to jest walka której chcę. Pracujemy nad tym ale nie jest to jeszcze pewne.  15 sierpnia to nie jest data gali. Tego jeszcze nie ustaliliśmy. Przedtem mówiłem ludziom o datach które się potem nie sprawdziły. Nie chce zawieść fanów. Kiedy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik…to ogłoszę to. Do tego czasu nie będę nic mówił żeby później nie wyglądało jakbyśmy się wycofywali z tego.  Zastanawiamy się nad latem, prawdopodobnie będzie to lipiec lub sierpień.

3 KOMENTARZE

  1. szkoda ze dana pewnie nigdy sie nie zgodzi na te walke bo by bylo ciekawie 😉 atencio ma plusa za to ze ani razu nie powiedzial ze by rozwalil dane czy cos w tym stylu, natomiast wyzywa go w bardziej sportowym stylu.

  2. walka z Tito miala byc na zasadach bokserskich a Atencio chce na mma. To jest ,,minimalna” różnica

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.