Prezydent UFC wierzy, że wynik sprzedaży walki Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje będzie większy niż wynik PPV pojedynku Rosjanina z Conorem McGregorem. Dana White potwierdził w rozmowie z TMZ, że wszystko wskazuje na to, że UFC 254 pobije rekord pod względem sprzedanych transmisji PPV.

Wszystko wskazuje na to, że wynik będzie poza skalą. W poniedziałek trendy pokazują, że to będzie największa gala w historii. Nie w czwartek, nie w piątek – w poniedziałek. Trendy wskazują, że ta gala sprzeda się lepiej niż walka Khabiba z McGregorem.

Dotychczasowy rekord pod względem sprzedanych subskrypcji PPV wynosi 2.4 miliony i ten wynik osiągnęła właśnie gala UFC 229: Khabib vs McGregor. W tym roku fantastycznie sprzedała się także gala UFC 251 – gala miała osiąnąć sprzedaż na poziomie 1.3 miliona PPV. Jest to najlepszy wynik od czasu UFC 229. Inne gale o których warto wspomnieć to UFC 246 czyli powrót Irlandczyka do oktagonu na walkę z Donaldem Cerrone (ok. 1 milion sprzedanych PPV) czy gala UFC 249 z udziałem Justina Gaethjego, Tony’ego Fergusona i Francisa Ngannou (ok. 700 tysięcy sprzedanych PPV). Podobny wynik do UFC 249 osiągnęła gala UFC 253, na której wystąpili Israel Adesanya oraz Jan Błachowicz (ok. 700 tysięcy sprzedanych PPV).

Zobacz także: UFC 254 – informacje, transmisja, karta walk

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.