Dana White nie zamierza długo namawiać Khabiba Nurmagomedova do powrotu do oktagonu UFC. Prezydent organizacji jakiś czas temu zapewniał, że jest bardzo zmotywowany do przekonania mistrza kategorii lekkiej do kolejnych walk w oktagonie. Przy okazji rozmowy z MMA Junkie prezydent UFC opowiedział jak według niego będzie wyglądało spotkanie z Rosjaninem.

To będzie 5-minutowa rozmowa. Tak lub nie. To rozmowa typu „tak lub nie”.

Kiedy ostatnio opuściłem Abu Dhabi, wymieniałem z nim wiadomości, pisałem mu dlaczego powinien dalej walczyć. Był bardzo emocjonalny po walce. Miał teraz czas na odpoczynek, mógł pomyśleć o tym wszystkim,. To będzie 5-minutowa rozmowa. Myślę, że będzie jeszcze walczył, ale zobaczymy. To nie będzie jakaś długa dyskusja czy wymiana argumentów. To będzie „tak” lub „nie”.

Po ostatniej walce w oktagonie UFC, kiedy to Nurmagomedov (29-0 MMA) pokonał Justina Gaethjego, zdecydował się on na przejście na sportową emeryturę. Prezydent UFC jest jednak przekonany, że przekona go do dalszych startów w oktagonie. „The Eagle” cały czas też, mimo zakończenia kariery, jest testowany przez USADA. Aktualnie Khabib ma na swoim 29 wygranych walk w MMA. Jeszcze przed ostatnią walką mówiło się o tym, że mistrz chce bić się do chwili, aż jego rekord osiągnie wynik 30. Być może więc ostatecznie powróci jednak do oktagonu UFC. Jego ojciec, który zmarł w tym roku, powtarzał, że chciałby walki syna z Georgesem St. Pierrem.

Do spotkania obu panów ma dojść w Abu Dhabi przy okazji nadchodzących gal UFC.

19 KOMENTARZE

 1. – Khabib czy jesteś jak te wszystkie sprzedajne dziwki bez honoru ze złamanymi mostkami moralnymi i skusisz się na kolejny milion dolców łamiąc słowo ?

  -Nie . Jestem dumnym dżygitem wywołującym  ból dupy u dzieciaków na cohones.

  Aha to przepraszam.

 2. Dejna w 5 minut to ty go nie przekonasz, no ale knur wrócił więc już masz stójkę i wywalone jajca. Chyba jedynie krzyki mcgrzegorza po ewentualnej wygranej mogą sprawić ze khabib wróci

 3. - Khabib czy jesteś jak te wszystkie sprzedajne dziwki bez honoru ze złamanymi mostkami moralnymi i skusisz się na kolejny milion dolców łamiąc słowo ?

  -Nie . Jestem dumnym dżygitem wywołującym  ból dupy u dzieciaków na cohones.

  Aha to przepraszam.

  Ja się cieszę że niedługo tron odzyska Conor McGregor.

  Khabib przez ponad 2 lata tylko i wyłącznie wstrzymywał najlepszą dywizję chowając się przed Królem.

 4. Jestem ciekawy czy da się jednak przekupić.

  Wydawało mi się że nie da, ale niepokoi fakt że dalej jest pod nadzorem USADA.

  Dali by mu Rudego, węc dla niego to z jednej strony łatwa kasa i szalone pieniądze, ale z drugiej strony robi sobie mega chujowy PR, bo jednak powołując się na rodzinę to jednak trochę chujowo wycierać sobie tak gębę.

  Za niedługo się przekonamy.

 5. Danka sypnie groszem i jeszcze sie okaże, ze sama matka Khabiba udzieli wywiadu, że namówila syna aby walczył dalej i kontynuowal dzieło swojego zmarłego ojca.

 6. Ja się cieszę że niedługo tron odzyska Conor McGregor.

  Khabib przez ponad 2 lata tylko i wyłącznie wstrzymywał najlepszą dywizję chowając się przed Królem.

  Wstrzymywał jak? Bijąc wszystkich których UFC mu dało poza Tony'm bo klątwa? Że przez niego dywizja wyglądała na gorszą niż jest, tu bym się godzić ale że niby wstrzymywał to niezbyt.

  A Conor miał okazje się pokazać za pierwszym razem przez 4 rundy i co nagle bo mówi że nie pije to będzie inaczej. Bez jaj

   :razz:ociesznymirek:

 7. Wstrzymywał jak? Bijąc wszystkich których UFC mu dało poza Tony'm bo klątwa? Że przez niego dywizja wyglądała na gorszą niż jest, tu bym się godzić ale że niby wstrzymywał to niezbyt.

  A Conor miał okazje się pokazać za pierwszym razem przez 4 rundy i co nagle bo mówi że nie pije to będzie inaczej. Bez jaj

   :razz:ociesznymirek:

  Walczył raz na 11 miesięcy

 8. Danie już lekko zwisa, bo na tamten rynek ma już Chimajewa. Jeszcze z dwie walki i będzie hajp u ciapoli jak na Habibi.

 9. Dana wjedzie Kebabowi na psychę,że Abdulmanap na pewno chciałby, żeby jego syn zakończył karierę z nieskazitelnym i okrągłym rekordem 30-0,do tego dołoży, że on sam czuje się jakby był jego ojcem. Wtedy Kebab stwierdzi, że w sumie czuje się jak przybrany syn Dany i ma w obowiązku wypełnienie woli ojca :fjedzia:

 10. Walczył raz na 11 miesięcy

  a Conor ile w tym czasie? Raz, tylko raz. A przed tym dwa i cztery lata temu. Dopiero teraz walczy ponownie, co ciekawe po tym jak khabib skończył karierę chociaż wcześniej Conor chiał tylko w WW.

  W skrócie niby się chował przed kimś kto prawie w ogóle nie walczył. Logiczne

 11. a Conor ile w tym czasie? Raz, tylko raz. A przed tym dwa i cztery lata temu. Dopiero teraz walczy ponownie, co ciekawe po tym jak khabib skończył karierę chociaż wcześniej Conor chiał tylko w WW.

  W skrócie niby się chował przed kimś kto prawie w ogóle nie walczył. Logiczne

  W 2k19 połamał palucha, w 2020 pandemia wybuchła

 12. W 2k19 połamał palucha, w 2020 pandemia wybuchła

  Palucha rok+ nie leczysz a Kevin Holland podczas pandemii walczył 5 razy.

 13. Palucha rok+ nie leczysz a Kevin Holland podczas pandemii walczył 5 razy.

  Conor nie chciał zarazić bliskich (czekał na szczepionkę) + chwilowy brak motywacji

 14. Conor nie chciał zarazić bliskich (czekał na szczepionkę) + chwilowy brak motywacji

  Nastepby niedojebany ‍♂️ Tak się zmęczył tym czekaniem i obawa o bliskich ze uderzył do Monako bawić się na jachcie za co został jebany hipokryta w chuj z hejtowany gdyż Rusa fajka nawoływała o zamknięcie granic lotnisk itp po czym sam poleciał ;). Ruda szuja by została zeszmacona drugi raz z kebsem

 15. Nastepby niedojebany ‍♂️ Tak się zmęczył tym czekaniem i obawa o bliskich ze uderzył do Monako bawić się na jachcie za co został jebany hipokryta w chuj z hejtowany gdyż Rusa fajka nawoływała o zamknięcie granic lotnisk itp po czym sam poleciał ;). Ruda szuja by została zeszmacona drugi raz z kebsem

  Jak się zesrałes to po sobie posprzataj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.