Fot: Esther Lin / MMAFighting

O tym, że zirytowany Khabib Nurmagomedov opuścił konferencję prasową przed przybyciem spóźniającego się Conora McGregora pisaliśmy TUTAJ.

Do całej tej sytuacji odniósł się prezes UFC Dana White w rozmowie z Megan Olivi. Co ciekawe, White nie tylko nie skrytykował Dagestańczyka za swoje zachowanie, ale stwierdził, że była to perfekcyjna zagrywka:

Uważam, że była to znakomita odpowiedź. On przybył do Nowego Jorku z nastawieniem, że nie będzie grał w grę Conora i nie da się sprowokować. Myślę, że to, jak Khabib poradził sobie dzisiaj z tym wszystkim, było perfekcyjne. Nie miał zamiaru czekać na rywala i po prostu sobie poszedł.

Uważam, że to było przemyślane. Nie ma w tym żadnej tajemnicy – ty, ja, każdy fan i przedstawiciel mediów wiedział, że Conor nie przybędzie na czas, dlatego czuję, że zachowanie Khabiba było zaplanowane i znakomite. To była kontra do poprzedniej konferencji prasowej.

Poniżej pełne podsumowanie konferencji prasowej:

Najciekawsze momenty z konferencji zobaczycie tutaj:

1 KOMENTARZ

  1. Przecież łysemu dokładnie to chodzi. Nie chce żeby się krul spoźniał na konfy, a że nie ma jaj żeby zganic Conora to chwali zagranie Kebaba

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.