Chociaż według słów Dany Whitea weekendowa gala sprzedała ponad milion subskrypcji PPV, ostatnie wydarzenia organizacji UFC dalekie były od rekordowych. W związku z tym pojawiły się również głosy mówiące o tym, że firma na problemy.

Podczas spotkania z dziennikarzami po gali UFC 217, Dana White zdecydowanie zaprzeczył tym pogłoskom.

Do szału doprowadzają mnie ludzie piszący historie o tym biznesie. To co wiecie na temat tego biznesu, wiecie ode mnie. To wszystko co wiecie. W tym co kiedykolwiek zostało napisane o tym biznesie, nie ma nic rzeczywistego. Wierzcie mi, wiemy jak prowadzić tę firmę. Spójrzcie na to gdzie teraz jesteśmy. Nadal we mnie wątpicie, po tym wszystkim co osiągnęliśmy? Wątpcie jak chcecie i obserwujcie to, co zrobimy w ciągu najbliższych pięciu lat.

White dodał również, że rok 2017 jest najlepszym w historii firmy.

Najbardziej lubię gdy ludzie gadają na temat czegoś o czym nie mają pojęcia i raczej powinni się zamknąć niż dalej o tym mówić. To jest najlepszy rok w historii tej firmy. Ludzie, którzy nigdy nie prowadzili biznesu, ani nawet nie próbowali go otworzyć, wszyscy oni mają dla ciebie rady, a w praktyce nie mają bladego pojęcia o tym biznesie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.