Jak prawdziwy człowiek renesansu Dana White zajmuje się również innymi rzeczami oprócz promowania walk. Spike właśnie dał zielone światło dla dwugodzinnego odcinka pilotowego dla nowego serialu sensacyjnego, którego producentami są Dana White właśnie oraz Tom Lynch. Serial, reżyserowany przez Waltera Hilla, ma opowiadać o walce irlandzkich gangów w Bostonie o schedę po niedawno zmarłym bossie (Swoją drogą, coś mi to przypomina). Oto co miał do powiedzenia White w tej sprawie:

Wiem do kogo chce trafić, do 18- do 34-latków, którzy oglądają Spike TV. Przy tym show,nie będziemy się ograniczaĆ, jak „Nip/Tuck” czy „The Shield” – przemoc, seks, przekleństwa. Zobaczymy jak duże ma jaja Spike przy tym serialu.

Źródło: bloodyelbow, thr.com

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.