Niedawno pojawiły się informacje na temat potencjalnego powrotu do oktagonu UFC weterana MMA, jednego z najbardziej popularnych zawodników tego sportu, Nicka Diaza. Zawodnik poprzez swojego menadżera podał informację, że chciałby wrócić do oktagonu na początku przyszłego roku. Przy okazji rozmowy z dziennikarzami doniesienia te skomentował prezydent UFC, Dana White.

Słuchajcie, jeśli chodzi o Nicka Diaza… Najpierw chciałbym zaznaczyć, że to nie od nas wyszła ta informacja. Zobaczymy jak to się rozegra. Nie mam żadnych oczekiwań. Zobaczymy co się stanie.

Były rozmowy, ale były też takie rozmowy od lat.

Brat Nicka, Nathan, opublikował zdjęcie z treningu ze swoim bratem, które potwierdza obecną dobrą formę fizyczną Diaza.

Diaz (26-9, 2 NC MMA) nie walczył w klatce UFC od czasu pojedynku z Andersonem Silvą na UFC 183, który odbył się w styczniu 2015 roku. Brazylijczyk wygrał wtedy walkę przez decyzję sędziowską, lecz po czasie wynik pojedynku został zmieniony na „no-contest”. Silva został złapany na stosowaniu dopingu, a w organizmie Diaza znaleziono marihuanę. Przed walką ze „Spiderem”, starszy z kontrowersyjnych braci przegrał dwie walki, kolejno z Carlosem Conditem i Georgesem St. Pierrem. W swojej karierze pochodzący ze Stocktonu zawodnik występował w klatce m.in. EliteXC, Strikeforce czy PRIDE.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.