Po wygranej na UFC 246 Conor McGregor zapowiadał prawdopodobny szybki powrót do oktagonu. Irlandczyk twierdził, że może walczyć jeszcze w marcu lub kwietniu tego roku. Chce być aktywny jeśli chodzi o starty w klatce MMA. Prezydent UFC ma inną wizję na przyszłość byłego podwójnego mistrza, o czym dał znać w „The Jim Rome Show”.

Conor prawdopodobnie zawalczy z wygranym walki Khabiba Nurmagomedova z Tonym Fergusonem.

Jak wiemy walka obu panów ma odbyć się 18 kwietnia na UFC 249. Jeśli to Rosjanin wygrałby starcie, jego powrót możliwy byłby prawdopodobnie dopiero we wrześniu tego roku, co oznaczałoby dłuższą przerwę od startów dla McGregora. White ocenił to zestawienie:

To niesamowita walka. Nie wiem kto wygra, ale muszę dać przewagę Khabibowi. Nigdy nie przegrał, jest niepokonany, to naprawdę mocny zawodnik – po prostu muszę postawić go w roli faworyta.

McGregor wyglądał niesamowicie w ostatniej walce. Ludzie gadają o „Kowboju”… Cerrone to jeden z najlepszych zawodników w historii tego sportu. Wszedł tamtej nocy do klatki, aby wygrać, a Conor McGregor przejechał się po nim jak rozpędzony pociąg.

McGregor wyglądał lepiej niż kiedykolwiek. Poukładał sobie wszystko w głowie. Jest przygotowany mentalnie, fizycznie i emocjonalnie. Jest gotowy na walki w klatce i nie mogę doczekać się jego kolejnych występów.

Irlandczyk jest wyjątkową postacią i w przeszłości zaskakiwał już fanów MMA. Możliwe, że będzie chciał szybciej wrócić do oktagonu UFC i jeszcze raz pokazać kibicom swoje umiejętności. W tym momencie przebywa on w USA:

ZOBACZ TAKŻE: „CONOR MCGREGOR POWAŻNIE MYŚLI O BOKSIE”

ZOBACZ TAKŻE: MCGREGOR I ROGAN BRONIĄ CERRONE PRZED „EKSPERTEM”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.