Prezydent UFC, Dana White, skomentował fatalne przerwanie w pojedynku Bobby’ego Greena z Jalinem Turnerem na UFC w Austin. Do walki doszło w ten weekend, a Turner wygrał w pierwszej rundzie przez TKO.

Bobby Green na UFC w Austin miał zmierzyć się z Danem Hookerem, ale ten wycofał się z pojedynku przez kontuzję. Zastąpił go Jalin Turner, który nie dał żadnych szans rywalowi i znokautował go w pierwszej rundzie pojedynku. Zakończenie walki wzbudziło jednak wielkie kontrowersje wśród fanów – sędzia Kerry Hatley nie przerywał starcia mimo tego, że Green nie był w stanie dalej walczyć. Dana White na konferencji prasowej po gali skomentował zachowanie Hatleya.

To było jedno z gorszych przerwań jakie widziałem. Różnica jest taka, że w przeszłości sędziowie pier*olili głupoty, że chcieli dać zawodnikowi szansę być wojownikiem, tego typu rzeczy. On wie, że popełnił dzisiaj błąd i nie czuje się z tym dobrze więc to po prostu niefortunne. To na pewno było złe przerwanie. Bardzo złe.

Dla 28-letniego Turnera (14-7 MMA) był to udany powrót do oktagonu po porażce z Danem Hookerem na UFC 290 w lipcu tego roku. Za wygraną z Greenem nagrodzony został bonusem po gali. Tarantula wszystkie swoje zwycięstwa w karierze odnosił przez skończenia przed czasem. Do walki z Greenem wchodził jako numer 12. rankingu kategorii lekkiej UFC. Na swoim koncie ma starcia z m.in. Mateuszem Gamrotem czy Vicente Luque.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,936 komentarzy 2,992 polubień

Prezydent UFC, Dana White, skomentował fatalne przerwanie w pojedynku Bobby’ego Greena z Jalinem Turnerem na UFC w Austin. Do walki doszło w ten weekend, a Turner wygrał w pierwszej rundzie przez TKO. Bobby Green na UFC w Austin miał zmierzyć się z Danem Hookerem, ale ten wycofał się z pojedynku przez kontuzję. Zastąpił go Jalin […]

Odpowiedz polub

click to expand...