Prezydent UFC ma jasny komunikat dla nowego nabytku ONE Championship. Według Dany White’a, Sage Northcutt, który nie tak dawno podpisał kontrakt z azjatycką organizacją po odejściu z UFC, powinien przejść na sportową emeryturę i dać sobie spokój z MMA. Swoje zdanie wyraził on w wywiadzie dla TSN.

Naprawdę chciałbym zobaczyć jak Sage Northcutt przechodzi na sportową emeryturę. Mam taką nadzieję. To dobrze wyglądający, charyzmatyczny dzieciak, jest naprawdę mądry. Był inżynierem, studiował. Ma sporo na głowie. To nie jest sport dla niego. Nie chcę zabrzmieć jakbym hejtował, bo naprawdę lubię dzieciaka, ale to nie jest dla niego. Chciałbym zobaczyć jak przechodzi na emeryturę zanim stanie mu się coś naprawdę poważnego.

Tak, myślę, że nie jest wystarczająco dobry. Dzieciak ma talent, tylko po prostu nie do końca pasuje do MMA. Powinien dać sobie spokój. Mam nadzieję, że ludzie, którzy mu doradzają usłyszą to co mówię i poprowadzą go inną drogą, bo on naprawdę może robić co tylko będzie chciał. Jest młody, mądry. Niektórzy ludzie muszą walczyć. Sage Northcutt nie musi.

White nie podpisał nowego kontraktu z Northcuttem, po czym związał się on z ONE Championship. W debiucie brutalnie znokautował go Cosmo Alexandre. Po walce Sage musiał przejść poważną operację – doznał on licznych złamań kości twarzy.

19 KOMENTARZE

 1. Naprawdę chciałbym zobaczyć jak Sage Northcutt przechodzi na sportową emeryturę… Był inżynierem…

  W wieku 23 lat?

  Dana, :najmancoty:

 2. Oj łysa gnido obłudna, sam go wynalazłeś i chciałeś wyeksploatować do granic możliwości. Jednak stary Sejdża wybrał Strikeforce ONE, to nagle cię zdrowie gówniaka obchodzi. Kłamliwa parówo paskudna..

 3. Jest chyba za bardzo kojarzony z UFC ,miał być twarzą /nowym pokoleniem .Niestety nie wyszło, a teraz Dana White wysyła Go na emeryturę ,żeby Im wizerunku nie psuł.

 4. Heheh skurczybyk, sam mu największą krzywdę wyrządził żyłując go do granic możliwości w UFC a teraz wujek dobra rada mu się włączył :latajacaslomkaptysiowa:

 5. O skurwysyn. Łysy pies ogrodnika.

  Liczy na to, że nikt nie skorzysta już z wizerunku Sejdża, w który wsdzili tyle hajsu.

 6. W wieku 23 lat?

  Dana, :najmancoty:

  Przy dobrych wiatrach to można być i w wieku 22 lat (a nawet 21 lat), w Polsce 😉

 7. Ja uważam tak samo jak Pan @maras

  Oj łysa gnido obłudna, sam go wynalazłeś i chciałeś wyeksploatować do granic możliwości. Jednak stary Sejdża wybrał Strikeforce ONE, to nagle cię zdrowie gówniaka obchodzi. Kłamliwa parówo paskudna..

 8. sage northcutt inżynierem, no no, nie wiedziałem:razz:enn:

  Tak kurwa, konstruktor stawiania włosów na żelu w wyższej szkole modelingu im. Dżoany Krupy.

 9. Dana stworzył Sage'a, dawał mu mało groźnych rywali przez całą karierę a później młody uciekł za jeszcze większą kasą i się na tym przejechał.

 10. Co wy chcecie od Dany? Jak walczył w UFC to Dana mu dawał takich przeciwników, żeby nikt mu krzywdy nie zrobił. A w ONE nie ma parasola ochronnego i pogruchotali mu czaszkę… Dana dobry wujek martwi się po prostu.

 11. Złote Dziecię UFC…na wygnaniu przez "Ojca". Mityczna historia,  w sam raz na epickie dzieło filmowe.

  Pytanie kto mógłby się wcielić w rolę Sage'a? Może…sam Sage?  :crazy:

 12. A ja jestem w stanie zrozumieć wypowiedź White'a. Biorąc pod uwagę, że Sage ma naprawdę sporo talentów, nie jest głupi, mocny sportowo, chcą go w filmach i innych produkcjach, to po co bić się po głowie? Gość nie ma tej mentalności do bójki i to widać, Mickey Gall dobrze to pokazał. Northcutt gubi się kiedy robi się ciężko i to charakteryzuje zawodnika. Moim zdaniem nigdy nie będzie najlepszym zawodnikiem na świecie, a o to chyba tutaj chodzi. Pieniądze może zarobić dużo większe robiąc mniej szkodzące zdrowiu rzeczy.

 13. Całkowicie zgadzam się z Danutą Ten typ jest tak rzadki jak kupa a dodatkowo bardzo ryzykuje swoim jakby nie było cennym życiem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.