Prezydent UFC ma jasny komunikat dla nowego nabytku ONE Championship. Według Dany White’a, Sage Northcutt, który nie tak dawno podpisał kontrakt z azjatycką organizacją po odejściu z UFC, powinien przejść na sportową emeryturę i dać sobie spokój z MMA. Swoje zdanie wyraził on w wywiadzie dla TSN.

Naprawdę chciałbym zobaczyć jak Sage Northcutt przechodzi na sportową emeryturę. Mam taką nadzieję. To dobrze wyglądający, charyzmatyczny dzieciak, jest naprawdę mądry. Był inżynierem, studiował. Ma sporo na głowie. To nie jest sport dla niego. Nie chcę zabrzmieć jakbym hejtował, bo naprawdę lubię dzieciaka, ale to nie jest dla niego. Chciałbym zobaczyć jak przechodzi na emeryturę zanim stanie mu się coś naprawdę poważnego.

Tak, myślę, że nie jest wystarczająco dobry. Dzieciak ma talent, tylko po prostu nie do końca pasuje do MMA. Powinien dać sobie spokój. Mam nadzieję, że ludzie, którzy mu doradzają usłyszą to co mówię i poprowadzą go inną drogą, bo on naprawdę może robić co tylko będzie chciał. Jest młody, mądry. Niektórzy ludzie muszą walczyć. Sage Northcutt nie musi.

White nie podpisał nowego kontraktu z Northcuttem, po czym związał się on z ONE Championship. W debiucie brutalnie znokautował go Cosmo Alexandre. Po walce Sage musiał przejść poważną operację – doznał on licznych złamań kości twarzy.

2 KOMENTARZE

  1. Staryw domu karze,mlody robi.. jeszcze troche i sie nabawi klopotow jak kApok..

  2. Jest chyba za bardzo kojarzony z UFC ,miał być twarzą /nowym pokoleniem .Niestety nie wyszło, a teraz Dana White wysyła Go na emeryturę ,żeby Im wizerunku nie psuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.