Dana White jest ogromnym fanem Khamzata Chimaeva. „Borz” na UFC Vegas 11 błyskawicznie zwyciężył z Geraldem Meerschaertem, którego znokautował w kilkanaście sekund piekielnie mocnym ciosem. Prezydent największej organizacji MMA na świecie wypowiedział się na temat Chimaeva na konferencji prasowej po gali.

Ten gość jest specjalny. Całe życie jestem w sportach walki. Nigdy nie widziałem kogoś takiego jak on. Jest specjalny, jest inny i chce się znowu bić. Nigdy nie byłem w pozycji, w której muszę zastanawiać się nad kolejnym rywalem dla zawodnika. To dobra zabawa, uwielbiam takie sytuacje. Jeśli jesteś fanem sportów walki, jesteś fanem zawodników jak on. To jeden z najbardziej wyjątkowych zawodników jakich przyszło mi oglądać, możliwe, że najbardziej wyjątkowy w historii.

Wszyscy to mówią. Ten gość jest wyjątkowy. To prawda. Nie wiem co mam z nim zrobić… Może bić się jeszcze przed walką z Maią. Maia może nie być gotowy na czas dla tego gościa…

Dla Chimaeva (9-0 MMA) była to trzecia wygrana w oktagonie UFC w ciągu 66 dni. Za wszystkie pojedynki Khamzat otrzymał bonusy po galach. Teraz, w październiku, ma zmierzyć się z Demianem Maią na „Fight Island”, lecz jak widać plany wobec zawodnika mogą szybko się zmienić. Warto wspomnieć, że na ten moment występuje on w dwóch kategoriach wagowych – półśredniej i średniej.

https://www.instagram.com/p/CFV5uf5HNJz/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.