Prezydent UFC, Dana White, nie jest zainteresowany potencjalnym starciem Nicka Diaza z mistrzem kategorii półśredniej organizacji, Kamaru Usmanem. White nie wie z kim w następnej walce mógłby zmierzyć się starszy z popularnych braci.

Diaz w ostatniej rozmowie z TMZ Sports stwierdził, że interesują go jedynie walki o najwyższe laury w MMA. Jako swojego kolejnego przeciwnika wskazał mistrza dywizji do 77 kilogramów, Kamaru Usmana. W rozmowie z Kevinem Iole z Yahoo! Sports, Dana White odniósł się do słów Nicka.

Biorąc pod uwagę ile on nie walczył… Słuchaj, nie będę zaprzeczał – bracia Diaz to twarde dzieciaki, ale rozmowa o walce Nicka z Usmanem… Usman jest obecnie najlepszym na całym świecie zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe. Muszę uważać na Nicka i zadbać o to, że nie stanie mu się krzywda.

White zapytany o potencjalnego rywala na kolejny występ w oktagonie dla Nicka Diaza nie był w stanie podać nazwiska jego kolejnego przeciwnika.

Nie wiem Kevin. Zajmuję się zestawianiem walk najlepszych zawodników z całego świata. Ile lat ma Nick? Zadajesz mi głupie pytania. Nie chcę żeby Nickowi stała się krzywda.

38-letni Nick Diaz wrócił do startów w oktagonie UFC po wieloletniej przerwie, kiedy to zmierzył się drugi raz w swojej karierze z Robbiem Lawlerem na UFC 266 we wrześniu 2021 roku. Przegrał wtedy przez TKO w trzeciej rundzie pojedynku. Na swoim koncie zawodnik ma pojedynki z m.in. Andersonem Silvą, Carlosem Conditem, Georgesem St. Pierrem czy Paulem Daleyem. Na ten moment nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Nick wróci do klatki MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Lightweight

3,206 komentarzy 5,946 polubień

Hehe, ciekawe, że jedybym powodem żeby nie zestwiać tej walki, jest zdrowie Nicka, a nie 3958285783 miejsce w rankingu :mjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Jawor
Jawor

BAMMA
Heavyweight

1,087 komentarzy 10,687 polubień

Nie chcę żeby Nickowi stała się krzywda, ale chcę żeby jeszcze zarobił dla nas pieniążki.

Łysy wąż

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

UFC
Middleweight

11,662 komentarzy 27,050 polubień
Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Middleweight

11,574 komentarzy 48,524 polubień

bracia Diaz to szalone dzieciaki i gangsterzy

poprawione

Odpowiedz polub

Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

12,631 komentarzy 45,700 polubień

Usman jest obecnie najlepszym na całym świecie zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe.

*autistic irish screeching*

Odpowiedz polub