Jorge Masvidal oraz jego sztab nie zaprzestają nawoływać o walkę z największą gwiazdą MMA na świecie – Conorem McGregorem. Menadżer Gamebreda, Abe Kawa, w wywiadzie dla MMAJunkie.com wypowiedział się na temat przyszłości swojego zawodnika oraz skomentował zachowanie prezydenta UFC dotyczące tego zestawienia. Jak wiemy, White nie jest chętny na walkę McGregora w kategorii półśredniej z większym Masvidalem.

Wiem, że następny telefon jaki dostaniemy od UFC to będzie propozycja walki z Conorem, Natem albo Usmanem. Niech Bóg błogosławi Danę – on broni Conora. Chce dopilnować, że ten nie dostanie wpier*olu. Nie mam z tym problemu.

Przed walką z Conorem musiałby jedynie dopilnować, że zrobi wagę. Nie ma powodu do treningów. Powiedział mi, że to byłaby najłatwiejsza kasa jaką by zarobił. Czuje, że Conor nie jest w stanie go nawet dotknąć. Jest lepszym stójkowiczem, grapplerem, zawodnikiem MMA. Dwa dni temu powiedział mi, że pojechałby na wakacje na pierwsze 3 miesiące i może 3 tygodnie przed walką zacząłby przygotowania. Nie żartował.

15 KOMENTARZE

 1. No fajne kawały chłopaki opowiadacie. Jest szansa, że nawet McGregor gdzieś na to trafi na jakimś twitterze, to też się uśmieje.

 2. Ale bedzie glupio wygladal jak przejebie nastepna walke. Kurwa myslalem ze Horhe ma wiecej oleju w glowie..

 3. Rzygam juz tym Masvidalem…

  Z jeszcze wieksza przyjemnoscia bede ogladal jak Usman robi z niego swoja dziwke i ujezdza go 5 rund…

 4. Masvidal nie chce nic w boksie spróbować?  U zawodników ufc, po wyzwaniu Conora to na naturalny kolejny ruch. Później już tylko wspominki o emeryturze.

 5. Danuta broni każdego kto by wyjaśnił Conora. Mi jakoś Masvidal nie przeszkadza. Ma świetny dla oka styl walki, chce walk z nazwiskami i go rozumiem. Może ostatnie medialne wyczyny nie zachwycają, ale co tam

 6. Ta walka może niedługo zostać klepnięta, trzeba tylko rozumieć jak danuta to wszystko rozgrywa. Kiedy ostatnio dana mówił, że conor nie ma szans w jakimś potencjalnym starciu? Nigdy. Z punktu widzenia rudego jest to na chwilę obecną najbardziej kasowa walka, w dodatku stylistycznie jedna z najłagodniejszych. Nate już zajęty, gejczi i reszta też. Nie ma dla niego zestawienia, więc zawalczy z jorge w 155 funtach. I nie gadajcie, że conor jest obsrany, bo nawet taki hejter jak ja doskonale wie że rudy jest na tyle upośledzony, że wyjdzie do każdego, nawet do kebaba i floyda w boksie:mjsmile: nie gadajcie więc, że do masvidala nie wyjdzie, on na prawdę będzie wierzył, że może to wygrać:corn:

 7. Ta walka może niedługo zostać klepnięta, trzeba tylko rozumieć jak danuta to wszystko rozgrywa. Kiedy ostatnio dana mówił, że conor nie ma szans w jakimś potencjalnym starciu? Nigdy. Z punktu widzenia rudego jest to na chwilę obecną najbardziej kasowa walka, w dodatku stylistycznie jedna z najłagodniejszych. Nate już zajęty, gejczi i reszta też. Nie ma dla niego zestawienia, więc zawalczy z jorge w 155 funtach. I nie gadajcie, że conor jest obsrany, bo nawet taki hejter jak ja doskonale wie że rudy jest na tyle upośledzony, że wyjdzie do każdego, nawet do kebaba i floyda w boksie:mjsmile: nie gadajcie więc, że do masvidala nie wyjdzie, on na prawdę będzie wierzył, że może to wygrać:corn:

  przeciez Rudy robi Masvidala na miekko

 8. Z jeszcze wieksza przyjemnoscia bede ogladal jak Usman robi z niego swoja dziwke i ujezdza go 5 rund…

  A Usma

  Danuta broni każdego kto by wyjaśnił Conora. Mi jakoś Masvidal nie przeszkadza. Ma świetny dla oka styl walki, chce walk z nazwiskami i go rozumiem. Może ostatnie medialne wyczyny nie zachwycają, ale co tam

  broni conora przed każdym, kto by go wyjaśnił

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.