Dana White nie chce wypowiadać się na temat walki Jake’a Paula z Nate’em Diazem. Prezydent UFC życzył wszystkiego dobrego obu zawodnikom i dał znać, że ma nadzieję, że zarobią ogromne pieniądze na tym pojedynku.

W tym tygodniu ogłoszono kolejne starcie w ringu bokserskim YouTubera, Jake’a Paula. Ten przez długi czas wspominał o walce z Nate’em Diazem, która wreszcie będzie mogła dojść do skutku. Paul zawalczy z młodszym z braci Diaz w sierpniu tego roku w Dallas. Po gali UFC on ESPN 44, która odbyła się dzisiejszej nocy w Kansas City, zapytany o te zestawienie został prezydent UFC, Dana White, który tak krótko wypowiedział sie na ten temat.

Nie chcę krytykować walk organizowanych przez innych ludzi jak Oscar de la Weirdo [Oscar de la Hoya]. Nie chcę wypowiadać się na temat tej walki. Żaden z nich to mój człowiek, mój kolega. Nie ma sensu, żebym wypowiadał się na temat tego zestawienia. Życzę im wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że zarobią ogromne pieniądze.

Zapytany czy Nate wróci kiedykolwiek do UFC, White nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć.

Kochamy Nate’a. Nie wiem, zobaczymy.

Dla Diaza będzie debiut w ringu bokserskim. Zawodnik w oktagonie UFC znany był ze swoich umiejętności grapplerskich, ale zawsze również stawiał spory opór swoim rywalom w stójce, szczególnie w wymianach w boksie. Dla Paula będzie to powrót po pierwszej przegranej w karierze – zawodnik w lutym tego roku musiał uznać wyższość w ringu brata Tysona’ Fury’ego, Tommy’ego, który pokonał go przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Do pojedynku Diaza z Paulem dojdzie 5 sierpnia tego roku na gali w Dallas w USA. Obaj panowie z pewnością oczekują, że wynik PPV tego wydarzenia będzie na wysokim poziomie. Starcie Paula z Furym miało sprzedać ponad 800 tysięcy subskrypcji PPV.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Bolesław
Bolesław

Legacy FC
Heavyweight

2,176 komentarzy 4,065 polubień

„Mam nadzieję, że to będzie szalone” Dana White krótko o walce Jake’a Paula z Nate’em Diazem​

Odpowiedz 1 Like