Dana White jest bardzo podekscytowany przyszłością w organizacji UFC Khamzata Chimaeva. „Borz” zawalczył dwa razy w przeciągu 10 dni na „Fight Island”, kiedy to odprawił dwóch rywali przed czasem. Za swoje występy Chimaev otrzymał także bonusy od „Ultimate Fighting Championship” więc w krótkim czasie wzbogacił się o 100 tysięcy dolarów. Teraz Khamzat chce szybko wrócić do oktagonu i zawalczyć w sierpniu tego roku. White nie zamierza się sprzeciwiać i da zawodnikowi to czego chce, o czym dał znać w wywiadzie dla ESPN.

Khamzat jest bardzo pewny siebie, dominuje nad rywalami i chce walczyć co tydzień. Kocham to! Uwielbiam zawodników z takim podejściem. Naprawdę podoba mi się jak utalentowany jest Chimaev. Daliśmy mu jako rywala jednego z najlepszych prospektów z Wielkiej Brytanii – ten dzieciak jest świetnym zawodnikiem, a Khamzat sprawił, że ten wyglądał jakby nie należał do UFC. Statystyki ciosów jakie pokazało ESPN… Chimaev jest prawdziwym talentem i doskonale to wie – a ja to kocham! 192-2, takie były statystyki w dwóch walkach!

Powiedział mi, że chce walczyć, a ja odpowiedziałem: zrobione! Sprawię, że dostanie walkę w sierpniu. Dam mu tego czego chce. Oczywiście, że to zrobię! Teraz myślimy tylko o tym jakiego dać mu rywala. Ten dzieciak wierzy, że jest gotowy walczyć z Usmanem [mistrz kategorii półśredniej UFC]. Czy jest gotowy na Usmana? Oglądając jego walki… Kto wie? Może? Słuchaj, jeśli rozmawiamy o zawodnikach, którzy nie są wystarczająco doceniani to Kamaru jest jednym z nich. Usman to jeden z najlepszych zawodników na całym świecie. W tej dywizji masz pełno świetnych zawodników.

Chimaev (8-0 MMA) jest niepokonany w swojej karierze w MMA. Zawodnik wszystkie swoje wygrane zdobywał kończąc rywali przed czasem. Do swoich walk „Borz” przygotowuje się z m.in. Alexandrem Gustafssonem w Szwecji. Zawodnik cały czas zapowiada, że chce być bardzo aktywny w oktagonie UFC i jak widać prezydent organizacji zgadza się z jego wizją dalszej kariery.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.