Wg tego co mówi Dana White, szanse są całkiem spore:

Dana White dla USA Today blog:

Czytałem niedawno że Tito znowu negocjuje z UFC. Jeśli to prawda to jak do tego doszło?

Częścią jego umowy jest,  że odchodzi i….nie wiem, to jest coś związanego z jego kontraktem, on cały czas trzyma nogę w drzwiach do UFC tym kontraktem. Cześcią naszych praktyk biznesowych w tych szalonych czasach jest, jakby to powiedzieć…

Nie spiesz się

Tak, chyba bede musiał pomyśleć.

Zawsze mówiłem że sprawiamy że rzeczy wyglądają na dużo łatwiejsze niż są w rzeczywistości, i zdecydowanie nie będziemy ich ułatawiać nikomu innemu. Sprawimy żeby było to jak najtrudniejsze dla innych ludzi.

To brzmi jakbyś miał po prostu pewne prawa do negocjacji z Tito.

Dokładnie, i mam zamiar z nich skorzystać

Biorąc pod uwagę to co mówiliście na swój temat w ciągu ostatnich miesięcy prowadzących do jego ostatniej walki to jakie realne szansę są na zobaczenie Tito jeszcze kiedyś w UFC?

Słuchaj, ani ja ani Tito nie powiedzieliśmu nic gorszego od tego co było powiedziane przed jego pierwszym powrotem do UFC, po tym kiedy został trenerem w The Ultimate Fighter. Tito i ja nie lubimy się. To jest w 100 % prawda, nie lubimy się, kopmletnie nie możemy się znieść, ale to nie oznacza że nie prowadziliśmy wcześniej razem biznesu.

W skrócie Dana White podbija tylko cenę rynkową Ortiza aby wykrwawić trochę bardziej Affliction, wszystko dzięki klauzuli w umowie Ortiza z UFC która pozwala UFC dorównać/przebić każdą ofertę konkurencji.

Cały wywiad z Daną White tutaj

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.