Prezydent największej organizacji MMA na świecie, Dana White, spotka się kolejny raz z Khabibem Nurmagomedovem żeby omówić jego przyszłość w sportach walki. W rozmowie z Match TV, mistrz kategorii lekkiej wyjawił, że spotka się z prezydentem UFC pod koniec tego miesiąca. Rosjanin wierzy, że dywizja musi dalej się rozwijać i zgodził się z tym, że to Dustin Poirier zasługuje na bycie mistrzem. Wygląda więc na to, że Nurmagomedov ostatecznie potwierdzi White’owi, że nie planuje już być mistrzem organizacji i rzeczywiście przejdzie na sportową emeryturę.

Nurmagomedov (29-0 MMA) cały czas, mimo zakończenia kariery, jest testowany przez USADA. Aktualnie Khabib ma na swoim 29 wygranych walk w MMA. Jeszcze przed ostatnią walką mówiło się o tym, że mistrz chce bić się do chwili, aż jego rekord osiągnie wynik 30.  Po UFC 257 Khabib wyznał, że nie jest zainteresowany kolejnymi startami w oktagonie. Rosjanin jest przekonany, iż jest wiele poziomów ponad rywalami. Warto przypomnieć, że na tej gali wystąpili m.in. Michael Chandler, Conor McGregor czy wcześniej wspomniany Dustin Poirier. UFC nadal nie poinformowao fanów czy oficjalnie pozbawi Nurmagomedova pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej. Wiele może wyjaśnić się podczas kolejnego spotkania Khabiba z Whitem.

18 KOMENTARZE

 1. Niech wakuje pas i wypad na pole niech się cos dzieję a nie odszedł pas trzyma nie ma chuja Kebs liczy na udziały od Łysego :Duke3d:

 2. nie odszedł pas trzyma nie ma chuja Kebs liczy na udziały od Łysego :Duke3d:

  Ja myślę że to Dana trzyma decyzję z pasem licząc na powrót.

  Ale już niedługo, bo nie ma na co czekać już.

 3. Niech Khabib w formie uznania za zasługi zatrzyma pas na czas nieokreślony bez konieczności obrony, a reszta dywizji będzie się biła tylko o pas tymczasowy do czasu aż wyłoni się godny pretendent.:irish::goldi:

 4. Kto by chciał go w ogóle jeszcze oglądać?

  Oprócz Ciebie to pewnie 90% forum, chce walk Khabiba. Ja jestem jednak zdania żeby nie wracał.

 5. Kto by chciał go w ogóle jeszcze oglądać?

  Zobaczyłbym go z Chandlerem, według mnie to najgorsze zestawienie dla Khabiba.

  Chandler ma pierdolniecie,kondycje i zapasy.

  Khabib nie ma ciosu wiec o szczeke Chandlera bym się nie martwił.

 6. Zobaczyłbym go z Chandlerem, według mnie to najgorsze zestawienie dla Khabiba.

  Chandler ma pierdolniecie,kondycje i zapasy.

  Khabib nie ma ciosu wiec o szczeke Chandlera bym się nie martwił.

  No racja, po super zapasach Gejcziego faktycznie to zestawienie wydaje się całkiem ekscytujące.

 7. Zobaczyłbym go z Chandlerem, według mnie to najgorsze zestawienie dla Khabiba.

  Chandler ma pierdolniecie,kondycje i zapasy.

  Khabib nie ma ciosu wiec o szczeke Chandlera bym się nie martwił.

  Każdy ma dobre zapasy dopóki go Khabib nie jebnie o matę.

 8. Jakby rzeczywiście chcial odejsc to juz by dawno to zrobil a tak w przypadku wygranej Conora z Poirierem pewnie jeszcze  zrobia rewanz Rudego z Khabibem.

 9. Jakby rzeczywiście chcial odejsc to juz by dawno to zrobil a tak w przypadku wygranej Conora z Poirierem pewnie jeszcze  zrobia rewanz Rudego z Khabibem.

  UFC musi przyjąć zwakowanie a Danka nadal próbuje go przekonać więc póki Danka nie odpuści, nie może pełnoprawnie odejść

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.