https://www.youtube.com/watch?v=xhpd_EcCz78

Płomienna przemowa prezydenta UFC Dany White’a na konwencji Republikanów, gdzie wyraził poparcie dla Donalda Trumpa w wyścigu o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych.

11 KOMENTARZE

 1. Jako politolog z wykształcenia, powiem szczerze że dobrze życzę Trumpowi. USA ostatnich lat to bagno sterowane przez bogatych, w którym prezydent był tylko marionetką która wykonywała polecenia. Tak jak Obama jest sympatycznym kolesiem, tak w polityce był bardzo zależny od "wpływowych obywateli USA". Z Clinton może być jeszcze gorzej, ta babka nie ma własnego zdania, takie krótkowzroczne myślenie o własnej dupie bogatych biznesmenów. Natomiast Donald Trump, jest nieprzewidywalny. Facet potrafi zachować się jak skończony idiota, by za chwile wymyślić coś kapitalnego. Jest olbrzymim zagrożeniem, zarówno dla Stanów Zjednoczonych swoimi durnymi pomysłami, jak i dla układów w USA, swoją chaotycznością. Jest problem z muzułmanami? Obama uspokaja że nie ma problemu. A taki Trump mówi wprost że wypieprzy arabów z USA i nie wpuści kolejnych bo to nie ich kraj. Kontrowersyjne, ale nie owija w bawełnę, nie robi tego co jest popularne.

 2. Benoit

  Jako politolog z wykształcenia, powiem szczerze że dobrze życzę Trumpowi. USA ostatnich lat to bagno sterowane przez bogatych, w którym prezydent był tylko marionetką która wykonywała polecenia. Tak jak Obama jest sympatycznym kolesiem, tak w polityce był bardzo zależny od "wpływowych obywateli USA". Z Clinton może być jeszcze gorzej, ta babka nie ma własnego zdania, takie krótkowzroczne myślenie o własnej dupie bogatych biznesmenów. Natomiast Donald Trump, jest nieprzewidywalny. Facet potrafi zachować się jak skończony idiota, by za chwile wymyślić coś kapitalnego. Jest olbrzymim zagrożeniem, zarówno dla Stanów Zjednoczonych swoimi durnymi pomysłami, jak i dla układów w USA, swoją chaotycznością. Jest problem z muzułmanami? Obama uspokaja że nie ma problemu. A taki Trump mówi wprost że wypieprzy arabów z USA i nie wpuści kolejnych bo to nie ich kraj. Kontrowersyjne, ale nie owija w bawełnę, nie robi tego co jest popularne.

  Jako nie-politolog masz do powiedzenia cos odwrotnego?

 3. Karateka@

  Jako nie-politolog masz do powiedzenia cos odwrotnego?

  Jako nie politolog, powiedziałbym że Trump to świt, a w takim mocarstwie jak USA, taki psychol może narobić niezłego gówna. A jako politolog uważam że rozkruszy beton i układy w jułesej 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.