W ostatnim czasie Dana White wydaje się być poirytowany odrzucaniem walk przez zawodników. Tym razem prezydent UFC skomentował obecną sytuację byłego mistrza kategorii półśredniej oraz średniej, Georgesa St. Pierre’a, który odrzucił oferty walk od organizacji. White twierdzi, że Kanadyjczyk przeszedł na emeryturę, lecz menadżer zawodnika zaprzecza.

Rozmawialiśmy o walce z GSP, ale on przeszedł na emeryturę. Tak myślę, Georges jest już emerytem. On nie jest zainteresowany żadną walką. Próbowaliśmy zestawić go z Natem Diazem w Los Angeles, ale on nie chce walczyć. GSP nie ma zamiaru już występować w oktagonie.

MMAjunkie skontaktowało się z menadżerem zawodnika, Rodolphe Beaulieu, który zaprzeczył stwierdzeniom White’a.

Kilka tygodni temu Georges był w programie Ariela oraz Joe Rogana, gdzie nigdy nie powiedział, że przeszedł na emeryturę. Mówił też o walkach, które go interesują. W obu programach wyjaśnił dlaczego nie zaakceptuje pojedynku z Diazem. Dokładnie wytłumaczył jak to wygląda z jego perspektywy.

Na ten moment GSP cały czas jest testowany przez USADA. 37-latek zmagał się ostatnio z chorobą, która uniemożliwiła mu treningi oraz przygotowania do walki.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.