W ostatnim czasie Dana White wydaje się być poirytowany odrzucaniem walk przez zawodników. Tym razem prezydent UFC skomentował obecną sytuację byłego mistrza kategorii półśredniej oraz średniej, Georgesa St. Pierre’a, który odrzucił oferty walk od organizacji. White twierdzi, że Kanadyjczyk przeszedł na emeryturę, lecz menadżer zawodnika zaprzecza.

Rozmawialiśmy o walce z GSP, ale on przeszedł na emeryturę. Tak myślę, Georges jest już emerytem. On nie jest zainteresowany żadną walką. Próbowaliśmy zestawić go z Natem Diazem w Los Angeles, ale on nie chce walczyć. GSP nie ma zamiaru już występować w oktagonie.

MMAjunkie skontaktowało się z menadżerem zawodnika, Rodolphe Beaulieu, który zaprzeczył stwierdzeniom White’a.

Kilka tygodni temu Georges był w programie Ariela oraz Joe Rogana, gdzie nigdy nie powiedział, że przeszedł na emeryturę. Mówił też o walkach, które go interesują. W obu programach wyjaśnił dlaczego nie zaakceptuje pojedynku z Diazem. Dokładnie wytłumaczył jak to wygląda z jego perspektywy.

Na ten moment GSP cały czas jest testowany przez USADA. 37-latek zmagał się ostatnio z chorobą, która uniemożliwiła mu treningi oraz przygotowania do walki.

9 KOMENTARZE

  1. Mówił o tym GSP u Rogana. Że on wie i rozumie, że to jest negocjacyjny trik Dany i taka gierka z jego strony mówić, że GSP nie chce walczyć, że już jest emerytem. Chce mu wjechać na ego i sprawić, żeby GSP powiedział "co ja się boję?! co ja nie zawalczę?!", ale GSP jest na to za mądry.

    Z Diazem też mówił, że nie chce walczyć, bo nic nie ma do zyskania na walce z nim poza pieniędzmi, ale dla jego legacy to bezsensowna walka, bo Diaz w historii tego sportu jest nikim.

  2. Dawać mie tu GSP vs. Nurma w Listopadzie na MSG!

    mark my words ;d

    Po co taką patole odpierdalac .  Nie lepiej pretendenta z 155 dac nurmie?  Wygrany z porier vs alvarez

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.