Pod koniec 2020 roku, UFC i Dana White postanowili przygotować materiał podsumowujący efekty ich pracy w czasach pandemii. Jak doskonale wiemy, prezydent organizacji nie jest największym fanem dziennikarzy i mediów. Na początku światowej epidemii, na UFC spadła ogromna krytyka, że chcą kontynuować organizację gal. Wielu dziennikarzy i specjalistów zarzucało organizacji ryzykowanie życia zawodników i pracowników. White przygotował specjalny materiał pokazujący jak UFC poradziło sobie w tych ciężkich czasach oraz skomentował zachowanie dziennikarzy.

Gdy zbliżamy się do 2021 roku, chcę przypomnieć wszystkim, że zawsze istnieje jakieś rozwiązanie na każdy problem! Ignorujcie gadanie, nie pozwólcie ludziom mówić jak macie żyć.

UFC obecnie organizuje gale w dwóch specjalnie przygotowanych lokalizacjach – UFC Apex w Las Vegas i Fight Island w Abu Dhabi. Oba miejsca są gotowe do organizacji gal i chwalone przez pracowników i zawodników za protokoły bezpieczeństwa i wygody. White nie zamierza zwalniać i już zapowiada aktywny 2021 rok. W styczniu następnego roku fani będą mogli zobaczyć m.in. powrót do klatki Conora McGregora. Ten na UFC 257 zmierzy się drugi raz z Dustinem Poirierem.

20 KOMENTARZE

 1. Dejna, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili! Tak dojebać tym medialnym kurw!szonom, które nakręcają spiralę strachu i donoszą na przedsiębiorców i zwykłych ludzi którzy chcą normalnie żyć i pracować.:antonio:

  Jebać ich. Te wstawki ze zdjęciami jak listy gończe, pewnie kupa w majty im poszła:juanlaugh:

 2. Dobrze zmontowane. Kurwa sa potezni w chuj a tym ze wrocili tak szybko w tych chujowych czasach to tylko potwierdzili ze jest UFC i dlugo dlugo nic. Reszta robi za tlo po prostu.

 3. I jeszcze ta cipa karim zidan zawsze się znajdzie w tym doborowym plującym towarzystwie na dejnę wajta, zazdrosna pizda.

 4. Oczywiście to bardzo kontrowersyjne posunięcie. Organizować takie widowiska podczas pandemii. Ale z drugiej strony gale były wznowione jak tylko okazało się że śmiertelności jest niska . Wszystkie możliwe zabezpieczenia zostały wprowadzone. Czyli ja jestem za brawami dla Łysego.

 5. Nawet DD reporter się załapał:)

  Szkoda, że zabrakło miejsca dla przebitek Janka z pasem, byłoby trochę promocji.

  Z drugiej strony, jak Danka gadał o wyspie to chyba wszyscy wątpiliśmy, że to zrobi, szczególnie jak się przedłużało.

 6. DD się załapał jako ten Dobry Reporter.

  Dwa miliony wyświetleń- niedługo Wojek mu zaproponuje walkę o pas.

 7. DD się załapał jako ten Dobry Reporter.

  Dwa miliony wyświetleń- niedługo Wojek mu zaproponuje walkę o pas.

  Raczej nie. Słowa, które padają kiedy on się pojawia nie są komplementem :awesome:

 8. Raczej nie. Słowa, które padają kiedy on się pojawia nie są komplementem :awesome:

  no to kij mu w oko

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.