Dana White zamierza dłużej prowadzić organizację UFC. W wywiadzie z Megan Olivi potwierdził on, że przedłużył swój kontrakt na kolejne 7 lat. O tyle samo dłużej będzie trwać kontrakt organizacji z ESPN.

Mieliśmy 5-letni kontrakt z UFC. Teraz mamy 7-letni. Ari Emanuel i ja również podpisaliśmy nowe kontrakty na 7 lat. Będziemy tutaj przez tyle czasu, ESPN również. Pracujemy nad świetnymi rzeczami, jestem bardzo podekscytowany tym wszystkim.

49-letni White zaczął pracę w UFC w 2001 roku, gdzie pracował z braćmi Fertitta. Sprzedali oni organizację w 2016 roku – nowym właścicielem stało się WME-IMG (teraz znane jako Endeavorr), które kupiło UFC za ponad 4 miliardy dolarów.

Nikt nie wierzy w ten biznes tak jak ja. Po sprzedaży pracowałem ciężko przez ostatnie 2 lata, aby wnieść UFC na następny poziom. Dlatego tutaj jestem. Nie zostałem dla pieniędzy, nie obchodzi mnie to. Lubię wygrywać i chcę cały czas rozwijać organizację. Tak robiłem w przeszłości i takie mam plany.

Ja i Ari mamy swoje zadania. Mam wizję tego jak ten sport ma się rozwijać i tak będziemy działać, zestawiając różne walki. Ari robi to, co robi najlepiej – on może zadzwonić do każdego i załatwić każdą sprawę. Tak też może zebrać sporo pieniędzy.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.