I odpowiada na pytania prasy.
O Fedorze:

Każdy fighter którego uważa się za jednego z najlepszych na świecie jest na mojej liście. Chcę go i dostanęgo. Fedor jest po prostu koszmarem.

O The Ultimate Fighter Show:

Chcę żeby TUF był obecny na całym świecie. Zaczniemy od krajów arabskich. To pewnie będzie pierwsze. Chcę jeden program zrobić w UK i potem jeden na całą Europę….pracujemy nad tym od jakiegoś czasu ale nie jest to łatwe do zrobienia.

O Rampage`u: ”

Rampage i ja znowu jesteśmy kumplami. Byłem wściekły na niego za to co zrobił a on był wściekły na mnie. Dopiero co odnowiliśmy z nim kontrakt. To jest kontrakt na 6 walk.

6 KOMENTARZE

  1. Dla mnie to przecudowna wiadomosc. Rampage nakreca atmosfere jak malo kto i brakowaloby mi go jako cholera. Jezeli Ramp przygotuje sie w chociaz 80% to znokautuje Evansa co baaardzo mnie ucieszy bo najbardziej nie trawie ludzi, ktorzy zakrzykuja innych. Ostatnio prawie Thiago Silva znoakutowal Evansa tylko z niewiadomych przyczyn (czysta glupota?) nie dokonczyl dziela. Evans tak naprawde pokonal tylko Gryffina, ktory nie oszukujmy sie ale jest jak najbardziej do pokonania i Liddella, ktory ewidentnie odstaje juz od czolowki. Z baardzo srednim juz Tito wywalczyl tylko remis. Evans moim zdaniem okazal sie nieco przereklamowanym zawodnikiem. Wiadomo, jest swietny i na pewno w pierwszej dyszce ale najscislejsza czolowka juz nie jest i taki Jones moim zdaniem zniszczylby go rownie szybko jak Hammlia, O’Briena czy Vere.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.