Nate Diaz na UFC 241 powróci do oktagonu po długiej przerwie. Sam zawodnik twierdzi, że nie było to spowodowane żadną kontuzją, a nieodpowiednimi propozycjami rywali od UFC. Teraz zawalczy on z byłym mistrzem kategorii lekkiej, Anthonym Pettisem. Relacje Diaza z organizacją nigdy nie były najlepsze, a przynajmniej tak wygląda to w mediach. Prezydent UFC, Dana White, ma jednak inne zdanie na temat personalnych relacji z młodszym z braci Diaz.

To zabawne – nie tak dawno udzieliłem wywiadu o Nacie. Nate to jeden z gości, który pokazuje, że ma wyje*ane, ale tak naprawdę nigdy nie mówi tego wprost. Za każdym razem kiedy jestem z Natem… To dobry dzieciak i od zawsze się dogadujemy, mamy dobre personalne relacje.

Jest ciężki jeśli chodzi o rozmowy biznesowe, ale personalnie to naprawdę dobry człowiek. Nieważne co chcecie gadać o braciach Diaz, kiedy oni podpiszą umowę i powiedzą, że będą walczyć to pokazują się i walczą. Nie widzę więc żadnych problemów.

W takich momentach warto przypomnieć sobie viralowy klip, który kilka lat temu wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanów – Nate Diaz policzkuje Danę White’a.

15 KOMENTARZE

 1. W takich momentach warto przypomnieć sobie

  No tak średnio bym powiedział.

  Dana szykuje chyba coś mocnego z udziałem któregoś z Diazow

 2. A ten liść od Diaza to była ustawka czy jak?

  No nie naprawde. I jeszcze akurat byli przypadkowo z kamera i to nagrali…

 3. A ten liść od Diaza to była ustawka czy jak?

  Ustawka, ale liść byl prawdziwy. To efekt przegranego zakładu.

 4. Ależ on pierdoli ten łysy Danka…. 😛 Przecie dopiero co przez ostatnie lata jechał niemalże zawsze na braci Diaz(poniekąd słusznie…), gdy go w wywiadach pytali o ich następne walki… Jak widać nie tylko kibice mogą być "chorągiewkami" ….

 5. Diaz z tego co widze w wywiadzie na ESPN sprzed 3 dni ma podbite lipo. Mam nadzieje, ze nie bedzie to mialo wplywu na walke, a niestety moze po Nate lubi troche przyjac.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.