Dana White ocenił debiut w oktagonie UFC niepokonanego Shary Magomedova. Ten pokonał na UFC 294 w Abu Zabi w zeszły weekend bardziej doświadczonego Bruno Silvę.

Wielu fanów oczekiwało na debiut Magomedova w oktagonie UFC. Ten w swojej pierwszej walce w klatce największej organizacji MMA na świecie pokonał Bruno Silvę przez decyzję sędziowską, ale pokazał braki m.in. w obronie obaleń – Brazylijczyk przenosił walkę do parteru, gdzie jednak Magomedov częściej zadawał ciosu z dołu i ostatecznie wygrał przez decyzję sędziowską. W rozmowie z dziennikarzami po gali, Dana White wypowiedział się na temat niepokonanego zawodnika.

Jest mocnym gościem. Jest twardy. To była jego pierwsza walka w UFC, nie wiem jak może być z Dagestanu i mieć zerową obronę przed obaleniami, ale poza tym wyglądał niesamowicie. Podoba mi się ten dzieciak.

Nie wiem czy jest przyszłością tego sportu, ale na pewno ma tutaj przyszłość. Musi popracować nad obroną obaleń. W UFC musisz mieć kompletną grę. Oczywiście jego kickboxing jest bardzo dobry, niskie kopnięcia, wysokie kopnięcia, łokcie. Musi jednak popracować nad zapasami albo szybko przegra.

Po walce z Silvą, pojedynkiem z Magomedovem zainteresował się nasz rodak, Michał Oleksiejczuk, który po gali dał jasno znać, że jest gotowy na pojedynek z niepokonanym Sharą Bullet. Ten zareagował na zawołania Husarza wyśmiewając go i kasując swój wpis w mediach społecznościowych. Nie wiadomo z kim w następnej walce zmierzy się Magomedov (12-0 MMA). Niepokonany zawodnik MMA aż 10 z 12 wygranych w karierze zdobywał przez KO/TKO. 29-latek w przeszłości występował także w kickboxingu. W wywiadach po gali UFC 294 twierdził, że chce szybko wrócić do klatki UFC i wystąpić już nawet w grudniu tego roku.

1 KOMENTARZ

  1. Danka dawaj mu Husarza, Michałek niech mu napierdoli garści w ten ryży łeb. Za tą akcje na zawodach bjj i za najebanie niewinnemu gościowi w centrum handlowym należy mu się srogi wpierdol.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,876 polubień

Dana White ocenił debiut w oktagonie UFC niepokonanego Shary Magomedova. Ten pokonał na UFC 294 w Abu Zabi w zeszły weekend bardziej doświadczonego Bruno Silvę. Wielu fanów oczekiwało na debiut Magomedova w oktagonie UFC. Ten w swojej pierwszej walce w klatce największej organizacji MMA na świecie pokonał Bruno Silvę przez decyzję sędziowską, ale pokazał braki […]

Odpowiedz polub

click to expand...