Jak doskonale wiemy, Demetrious Johnson, aktualny mistrz kategorii muszej ma niemałe żądania dotyczące tzw. super fights. W przeszłości Amerykanin zapytany o potencjalną walkę z przykładowo mistrzem kategorii koguciej, TJ Dillashawem czy Dominickiem Cruzem, odpowiadał, iż musiałby otrzymać za nią co najmniej 2 miliony dolarów. Dana White, prezydent UFC, na konferencji prasowej po UFC 217 postanowił odnieść się do żądań Mighty Mouse’a.

DJ jest naszym partnerem jeśli chodzi o PPV. Zobaczmy jaki wynik potrafisz osiągnąć swoją walkę. Jesteś naszym współpracownikiem więc sprawdzimy ile zarobisz. Słuchaj, nie możesz po prostu rzucać: „Chcę 2 miliony dolarów, pier*olcie się, nie obchodzi mnie ile moja walka sprzeda PPV, chcę po prostu moje 2 miliony.”

Od długiego czasu Johnson płacze o wielką walkę. Proszę bardzo, to Twoja szansa. Wiecie, że ja jestem chętny na taki pojedynek, bo już wcześniej o tym mówiłem. Teraz byłoby to jeszcze lepsze, bo obaj mają pasy mistrzowskie.

4 KOMENTARZE

  1. Mysza dobrze wie że nie sprzeda ppv, dlatego chce dużo pieniędzy od razu. A i tak nie dostanie.

  2. Me Mysza vs Snejk Co – me Asia Vs Rose. . I na moje….. Gala się sprzeda 🙂 do tego kilka solidnych zestawień. Np Paulo Costa vs Krzysiu Jotko. . Till vs Wonderboy+Amerykanie i Brazylijczycy na karcie.  Tak żeby zainteresować ludzi z wielu części świata i tyle. Na miejscu myszy najpierw zorientowałbym się o galę na której miałoby do tego dojść, i w zestawieniach na ten event szykowanych. Bo to jest w jego przypadku kluczowe, bo jak wiemy SAM z Tj gali nie uciągnie.

  3. Ciekawe czy TJ bezproblemowo dałby radę zejść do muszej oraz jak wyglądałby przy Demetrious'ie…?

  4. I jak tu się nie zgodzić z tym łysym chujozą? Dajcie TJowi sponiewierać myszę, który pewnie będzie przez najbliższe dwa lata negocjował warunki na tę walkę, bo jest tak obsrany przed wpierdolem!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.