Dana White o UFC 236

Gala UFC 236 spełniła oczekiwania fanów, którzy szykowali się dzisiejszej nocy na mocne bitwy w oktagonie. Szczególnie dwie walki wieczoru nie zawiodły i przyniosły mnóstwo emocji. Zadowolony Dana White na konferencji prasowej po gali, w swoim stylu zadedykował te boje „tym idiotom, którzy narzekają na pasy tymczasowe”. Gdy dziennikarz zaczął temat niesamowitych walk mistrzowskich, Dana przerwał mu w w pół słowa i dodał od siebie:

To dla tych wszystkich idiotów, którzy nie lubią walk o pasy tymczasowe – to tyle. Gastelum kontra Adesanya to jedna z najlepszych walk jakie kiedykolwiek widziałem w życiu. A walka wieczoru? To był tak twardy bój, Max wyglądał jakby miał zostać znokautowany w pierwszej rundzie, a on wrócił i dał pięciorundową batalię, która toczyła się raz na korzyść jednej, a raz na korzyść drugiej strony. Niesamowita, nieziemska walka. Zawsze chciałem wiedzieć jak Holloway sobie poradzi w wadze lekkiej, ale wyglądał w niej mały. Będę zadowolony jak wróci do piórkowej. Max jest świetny, jest twardy, ale chcę go widzieć walczącego w kategorii do 145 funtów. Poirier wyglądał na znacznie większego niż on.

Dana potwierdził też, że Dustin zawalczy w kolejnej walce z Khabibem Nurmagomedovem w walce unifikacyjnej, a Israel Adesanya zawalczy z Robertem Whittakerem w Australii.

Pełny zapis rozmowy White’a z dziennikarzami poniżej:

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.