danacyborg

Dana White nigdy nie był największym fanem Cris Cyborg. Mimo to, organizacja kilkukrotnie zaoferowała zawodniczce  walkę o pas mistrzowski nowej dywizji UFC, jednakże odrzuciła ona wszystkie propozycje, twierdząc, że nie będzie w stanie zejść do limitu wagowego dywizji. W wywiadzie dla TMZ Sports prezydent UFC wypowiedział się na temat problemów Brazylijki dotyczących znalezienia przez USADA zakazanych substancji w jej organizmie.

Zaoferowałem Cris trzy walki o pas mistrzowski jej dywizji, a ona teraz nie przeszła testów antydopingowych… USADA się tym zajmie, nie my. Na pewno potrzebują kilka dni, aby rozwiązać tę sytuację.

To nieco dziwne… Proponowałem jej te walki w limicie do 66 kilogramów. Do pierwszego pojedynku miała jeszcze 8 tygodni do przygotowań, do drugiej 11, lecz wszystkie odrzuciła. Myślałem, że to trochę podejrzane, ale teraz już nie jestem zdziwiony. To zabawne jak niektóre sytuacje same się rozwiązują. Zestawiliśmy ze sobą Holly i Germaine co teraz wydaje się być idealnym wyjściem.

Jeśli chodzi o przyszłość Cyborg, White odmówił komentarza, twierdząc, że muszą zaczekać na ostateczny werdykt USADA. Brazylijce na pewno nie pomaga fakt, iż jest jej to druga wpadka na dopingu.

 

7 KOMENTARZE

  1. Ciekawe jakie to zakazane substancje? Może Marihuanina czy co? no nic innego mi do głowy nie przychodzi. No bo że testosteron i sterydy i hgh to wiadomo, że nie bo sama nie tak dawno mówiła, że jest czysta . Hmmmm

  2. skunx

    Ciekawe jakie to zakazane substancje? Może Marihuanina czy co? no nic innego mi do głowy nie przychodzi. No bo że testosteron i sterydy i hgh to wiadomo, że nie bo sama nie tak dawno mówiła, że jest czysta . Hmmmm

    Stanozolol.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.