Dana White:

Wiedziałem już wcześniej co czeka EliteXC ponieważ nikt na tej pokręconej planecie nie zna tego biznesu lepiej ode mnie. Zbudowałem ten udany biznes. Zaczynaliśmy nie od parteru ale daleko głębiej niż piwnicy…Byliśmy w takim podziemiu i w strasznej dziurze jak kupiliśmy ten biznes. To ja sprowadziłem tego trupa do świata żywych. Znam ten biznes dużo lepiej niż każdy inny. Mogę sobie spokojnie siedzieć i patrzeć jak ci wszyscy kolesie popełniają błędy. Dokładnie wiem co zrobią i równie dobrze wiem co pójdzie nie tak. Byłem tam i robiłem dokładnie to samo. Zbudowałem ten przemysł.

Użyłem boksu jako przykładu czego nie powinienem robić. W boksie nie robią tego co ja bym teraz zrobił gdybym ustawiał te karty. Kiedy De La Hoya i Mayweather byli na PPV które przekroczyło ponad milion kupionych transmisji, to mogli zapchać tą kartę z wszystkimi talentami jakie ma Golden Boy. Wiesz czemu tego nie zrobił? Bo nie chciał oddać kasy. Nikt w boksie nie inwestuje z powrotem kasy w ten sport, w przyszłość boksu. My tak robimy w UFC. Pieniądze które zarabiamy, inwestujemy z powrotem w biznes. Używany ich do rozwoju tego sportu. Nikt w boksie nie chce tego robić. I z tego właśnie powodu, wg mnie nie mają powodu aby siedzieć i płakać że ten sport umiera. Wielu ludzi uwielbia De La Hoye za to że ten jest bokserem oraz promotorem w tym samym czasie. Ale właśnie z tego powodu jest krótkowzroczny i martwi się tylko o siebie. Wie że będzie miał dużą oglądalność kiedy walczy ale nie buduje kart w ten sposób aby w przyszłości organizować inne walki. Musisz inwestować w firmę a De La Hoya nie ma zamiaru tego robić

Source: PressTelegraph

103 KOMENTARZE

 1. Danuta kolejny raz ma rację, to że mają z makaronami wizję rozwoju sportu to jest kapitał który napędza UFC- goście mogli zajechać UFC gdyby wyciągali kase a oni pozwolili żeby „ciasto”urosło. Jeśli chodzi o ludzi boksu- to na ich usprawiedliwienie powiem, że nie każdy z nich ma zasobą taki core biznes jak makarony z UFC- i żeby zarobić swoje, często wolą szybko zgarnąć dzięgi niż inwestować.

 2. Duzo racji w tym co mowi wystarczy popatrzec jaki szmal zgarniaja niektorzy, druga sprawa to werdykty trzecia dobieranie zawodnikow do walk o pasy liczba mistrzow swiata wkazdej kategori i brak unifikacji bo kazdy cholubi swego mistrza i potem mamy takie wynalazki jak Walujew

 3. De La Hoya jest krókowzroczny i dba tylko o siebie-tak jak Dana White dba tylko o siebie i swój biznes.Nie robi nic dla rozwoju tego sportu poza UFC.Promuje swoją organizacje a nie sam sport.Utrudnia innym rozwój mając nadzieje na całkowitą monopolizacje rynku MMA,co na pewno jest w jego interesie,ale w naszym,kibiców,już nie.Monopole to nic dobrego,bez względu o jakim biznesie mowa.
  Poza tym to nie wiem dlaczego krytykuje De LA Hoye skoro ten pomaga mu rozłożyć Affliction na łopatki 😉

 4. Ja wtrącę tylko swoje trzy grosze odnosząc się do słów mariusa „dobieranie zawodników do walk o pasy”. W UFC takie rzeczy też są na porządku dziennym. Dla przykładu choćby sytuacje z Karo Parisyanem, Yushinem Okami czy Lyoto Machidą. Hej, takie sytuacje są po prostu wszędzie w świecie sportów walki.

 5. Tylko niektórzy z uporem maniaka twierdzą że ich organizacja jest wzorem do naśladowania pod względem uczciwości i przejrzystości reguł,podczas gdy wszystkie inne stosują tylko manipulacje,przekręty,i co gorsza,cała kasę zgarniają dla siebie,zamiast ją inwestować ponownie „w biznes”.
  De La Hoya „nie chciał oddać kasy”.Ciekawe dlaczego to o UFC pisano wielokrotnie że źle płacą zawodnikom,a skrót UFC próbowano rozszyfrowywać jako „underpaid fighters”.Dana ma niezły tupet wymądrzając się jak to inni mają zły wpływ na boks lub mma a on buduje ten sport od podstaw i robi wszystko żeby umożliwić jego rozwój.
  Ciekawe że nie widzi nic nieetycznego w spowalnianiu kariery Okamiego i Machidy ze względu na ich „mało atrakcyjny styl walki” i mała popularność,przy jednoczesnym bardzo intensywnym promowaniu Lesnara-o kontrowersjach związanych z jego błyskawiczną walka o tytuł wszyscy wiemy.Głowny cel White’a to napełnianie własnej kiermany,w czym oczywiście nie ma nic złego,dopoki się nie atakuje innych za działanie w podobny sposób.

 6. Z tym Lyoto Machidą to tak nie przesadzajcie bo kogo on pokonał, żeby dostać walkę o pas Tito Ortiza i Sokoudjou, Rashad znokautował Liddella i pokonał Bispinga i obiektywnie jemu najpierw należała się szansa, podobnie Forrestowi po wygranej z Shogunem, teraz obiektywnie Rampage powinien dostać pierwszy szanse. Co do Okamiego i Karo obaj już mieli zapewnione walki o pas, ale doznali kontuzje, więc z tym hamowaniem kariery to bym nie przesadzał, szczególnie w przypadku tego drugiego, który sam sobie ją zahamował przegrywając z Diego, potem Thiago, a ostatnio wycofując się z pojedynku z Yoshidą.

  Prawda jest taka, że poziom undercardów na galach pokroju Golden Boya jest katastrofalny, jeżeli już pojawiają się dobrzy zawodnicy to dostają przeciwników o kilka klas gorszych, a walki nietransmitowane to w ogóle pojedynki pół-zawodowców walczących za 500-1000 $. Dana ma swoje grzechy, ale popatrzcie na średnią wieku w WEC, gdzie UFC rozwija takich zawodników jak Varner, Condit, Villefort, Hendricks, Cerrone. To UFC załatwia legalizacje MMA w kolejnych stanach i gdyby nie oni wiele organizacji nie mogło organizować swoich gal. Oczywiście dbają głównie o swoje interesy, ale jednocześnie to oni ciągną ten sport do przodu. A prawda jest taka, że większa konkurencja sama z nimi zadziera zaczynając swój biznes od atakowania UFC, jakoś nie widziałem, żeby UFC utrudniało interesy Strikeforce.

 7. Poza tym Dana powiedział w jednym z wywiadów parę dni temu że Okami na 100% dostanie w 2009 walkę o pas mistrza a Machidę uważa za przyszłość tego sportu.

 8. „Venom: UFC ma ogromny problem z Okamim, jego styl walki i całkowity brak popularności sprawiają, że Dana i spółka zrobią wszystko, żeby nie dać mu starcia z Andersonem Silvą.”
  Wasza strona pełni funkcje informacyjna,ale także opiniotwórczą 😉 a to zdanie napisane przez Ciebie świadczy o tym że chyba jednak troche się ze mną zgadzasz w tej materii 😉
  Oczywiście nie miałem zamiaru usprawiedliwiać Golden Boy Promotions,chciałem tylko podkreślić że White sam często postępuje nieetycznie i niesprawiedliwie,a ma czelność innym zarzucać takie same zachowanie.Ja nadal uważam że jest on hipokrytą.
  Faktycznie lobbowanie na rzecz legalizacji MMA w niektórych stanach może pomóc mniejszym organizacjom,ale dobrze wiemy obydwaj że nie to jest celem White’a,on po prostu chce kontynuować ekspansje UFC,i w konsekwencji zarabiać więcej pieniędzy.Zeby było jasne-nie widze nic złego w zarabianiu pieniedzy 😀 ale jego autorytarny sposób zarządzania UFC,który szczególnie widać podczas konfliktów z zawodnikami,a także gdy atakuje inne organizacje,i wyśmiewa ludzi którzy pracowali z nim ale odeszli,nie wróży nic dobrego.Zyjąc w kraju ZUS-u i TP powinieneś wiedzieć że monopol to nic dobrego 🙂 a taki jest najwidoczniej cel White’a.A Strikeforce to chyba jedyna gala o której w/w dobrze się wypowiedział.
  A co do undercardów to masz sto procent racji.Do UFC im tu bardzo dużo brakuje,szczególnie teraz kiedy w preliminary card pojawia się John Fitch 😀

 9. R.O.B. ale zobacz co napisałem za tym fragmentem, który zacytowałeś. Po za tym Dana dzisiaj powiedział, że Okami dostanie w 2009 walkę o pas.

 10. No tak najpierw napisałeś że zrobią wszystko żeby nie dać mu starcia z Silva a chwilę później że może ewentualnie dostać to starcie na gali na której ppv zapewni jakaś inna walka.Jak dla mnie to dwie sprzeczne opinie.Najpierw stanowczo stwierdziłeś przecież że „zrobią wszystko” żeby jej nie dostał.
  O tym co powiedział Dana dzisiaj nie wiedziałem,bo cały dzień oglądałem pornola z Mach Sakurai’em 😀 żartuje oczywiście,ale na poważnie nie wiedziałem o tym.

  A tak odbiegając od tematu,musze przyznać że napisałem to co napisałęm w poprzednich postach o Danie żeby Cie sprowokować do wypowiedzi…o ile mnie pamięć nie myli,jak do tej pory odpowiedziałeś na wszystkie moje posty w których wypowiadałem się niepochlebnie o White’cie.Myśle,że moge powiedzieć,że znamy się już tak długo,że wiem jak zwrócić na siebie Twoja uwagę 😉 jakkolwiek to zabrzmiało hehe

 11. Co do Okamiego przecież nie chodzi o to, że UFC go nie lubi i dlatego nie dadzą mu walki o pas, z resztą Japończyk już raz walczył w UFC w walce wieczoru (ufc 72). Chodzi o wynik finansowy gali, w której w walce wieczoru zmierzą się Okami z Silvą, skoro UFC 90 sprzedało 300 tys. PPV to takie starcie sprzedałoby jeszcze mniej. Dlatego będą się bronić przed takim rozwiązaniem odkładaniem walki Okamiego, albo próbując z opcji którą chcieli zastosować na UFC 88 czy zastosowali już z Marquardtem na UFC 73.

  Co do Dany masz rację, odkąd się tu wpisuje, trochę na przekór większości często go bronię, taki mam charakter. Moim zdaniem wiele rzeczy o nim i UFC, które niektórzy piszą jest niesprawiedliwych, a czasem nieprawdziwych. Akurat w kwestii krytyki Golden Boya ma 100% racji i cieszę się, że UFC stara się nie popełniać błędów boksu.

  Popatrzmy na to z innej strony czy jak w Pride walkę o pas zamiast Rogerio Nogueiry dostawał Dan Henderson to czy ktoś wtedy pisał, że Pride hamuje karierę małemu Nogowi? Czy jak z Fedorem o pas walczył Coleman to o ile ta sytuacja różniła się od title shota Lesnara. itd. itp.

 12. Być może nie pisali że Pride hamuje kariere Lil Noga,ja na pewno nie pisałem,bo wtedy jeszcze nie wpisywałem się na żadnych forach 😉 Nawet teraz piszę jedynie tu.
  Temat Dany i tego wszystkiego moglibyśmy ciągnąć w nieskończoność,nie mam zamiaru umniejszać jego zasług,wiem że dzieki jego determinacji UFC rozwinęło się do obecnego poziomu i miedzy innymi ja mogę cieszyć oko dobrymi walkami,itp.itd,ale mimo to nie mam o nim zbyt dobrej opinii ze względu na prymitywne zachowanie i niską kulture wypowiedzi.Mogę się mylić,ale myśle że gdyby był na miejscu Dona Kinga czy wspomnianego De La Hoyi to wcale nie byłby wiele lepszy od nich.Mam mieszane uczucia co do tego typa,czasami się zgadzam z tym co robi,czasami nie,ale ogólnie wrażenie jaki na mnie wywiera jest negatywne.

 13. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 14. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 15. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 16. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 17. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 18. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 19. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 20. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 21. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 22. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 23. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 24. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 25. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 26. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 27. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 28. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 29. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 30. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 31. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 32. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 33. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 34. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 35. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 36. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 37. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 38. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 39. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 40. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 41. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 42. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 43. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 44. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 45. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 46. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 47. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 48. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 49. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 50. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.