Wypłaty zawodników MMA w ostatnich latach diametralnie wzrosły. Największe gwiazdy organizacji UFC zarabiają za swoje walki miliony dolarów. Na konferencji prasowej przy okazji UFC 246 Dana White wypowiedział się o potencjalnym rewanżu Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem. Prezydent UFC opowiedział wtedy również o pieniądzach jakie zarobił Rosjanin w swoich walkach w organizacji.

Prawda jest taka, że Khabib nigdy nie odrzucił pojedynku. Khabib nie odmawia walk. To nie w jego stylu. Nienawidzi Conora McGregora. Conor McGregor nienawidzi Khabiba. Za każdym razem kiedy mówią o drugiej walce to wiecie jakie dostaniecie odpowiedzi.

Wszyscy mówią o tym jak bogaty jest Conor. Khabib też jest bogaty. Khabib ma na koncie podobne pieniądze. Kiedy mówię podobne, mówię tutaj o ponad 50 milionach dolarów.

Według oficjalnych zarobków, Nurmagomedov miał otrzymać za pierwszą walkę z McGregorem 2 miliony dolarów. Wiemy jednak, że nie jest w to wliczone m.in. wpływ ze sprzedaży PPV. Według ojca Khabiba, za walkę z Poirierem jego syn miał otrzymać ponad 6 milionów dolarów.

Teraz Abulmanap zapowiada, że zawalczą z McGregorem za 100 milionów dolarów. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.