Na komentarz do sobotniej gali Elite XC prezydenta UFC Dany White’a nie musieliśmy długo czekać. Oto co mówi w rozmowie z Boston Herald:

To mnie zniesmacza. Woziłem mój tyłek przez dziesięć lat, latając po całej planecie, żeby pokazać wszystkim jaki to jest wspaniały sport i jacy niesamowici ludzie są w niego zaangażowani. A CBS rzuca tego gościa co walczy jako atrakcja na grillach na walkę wieczoru, bo chcą z nami rywalizować, on zostaje znokautowany w 14 sekund przez kolesia, który nie wygrał Ultimate Fightera i nie dał sobie rady w UFC. Potem ten koleś mówi następnego dnia, że promotorzy zapłacili mu, żeby nie sprowadzał walki do parteru, żeby walczył w stójce, co jestem tego pewien jest nielegalne.

Slice to żart. To musiało się wydarzyć. Oni stracili 60 mln $ starając się żeby to wypaliło. Zbudowali całą organizacje wokół kolesia, który nie umie walczyć. To jest kurwa głupie, co nie? Jesteś w biznesie walk i budujesz organizacje wokół kolesia, który nie umie walczyć.

To jest też gwóźdź do trumny dla mnie. Kiedy ubrudzeni ludzie robią takie rzeczy, to boli. Promotorzy mają złą reputację przez to, co się działo przez 100 lat w boksie. My w końcu zaczęliśmy to zmieniać i robimy rzeczy właściwie i wtedy pojawiają się ci ludzie i robią takie kurewstwo. To nas dotyka.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.