Eddie Alvarez nie był ostatnio zadowolony ze swojej aktualnej sytuacji w UFC. Były mistrz kategorii lekkiej ma w swoim kontrakcie jeszcze tylko jedną walkę. Amerykanin zapowiadał, że nie ma zamiaru przedłużyć współpracy z federacją ponieważ warunki nowej umowy nie są dla niego zadowalające. Teraz prezydent UFC spotkał się z zawodnikiem w Filadelfii. Jak stwierdził w podcaście UFC Unfiltered wszystko jest na dobrej drodze, aby dogadać się z Alvarezem.

Widziałem, że Eddie coś mówił o tym, iż gramy z nim w gierki więc zadzwoniłem do niego i otwarcie powiedziałem, że nie ma tutaj żadnych zabaw. Jego menadżer powiedział nam, że chce walczyć i potem zobaczyć ile jest wart w innych organizacjach. Trochę to chaotyczne, bo niedawno czytałem, że nie będzie walczył bez nowej umowy.

Lubię rozmawiać osobiście w takich sytuacjach. Usiedliśmy w Filadelfii, pogadaliśmy o meczu NBA, a potem przeszliśmy do tematu jego kontraktu. To było świetne spotkanie i czuję, że dogadamy się. Chcę jego walki z Poirierem.

To świetne zestawienie. Mam urodziny 28 lipca, wtedy też wracamy do Calgary. Mamy tam sporą historię, chcemy spłacić dług wobec tego miejsca więc budujemy urodzinową kartę. Nazywam to Ultimate Birthday Card.

Na UFC on FOX 30 wystąpi m.in. Joanna Jędrzejczyk, Jose Aldo czy Jeremy Stephens.

2 KOMENTARZE

  1. Edi wie ze to będzie pewnie ostatni kontrakt do podpisania przed emerytura

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.