Wielu fanów MMA nadal czeka na kolejne występy braci Diaz w oktagonie UFC, jednakże jak stwierdził sam prezydent UFC, Dana White, możemy nie doczekać się występów reprezentantów Stockton w klatce.

Nie wiem czy ci goście chcą jeszcze walczyć. Cały czas oferujemy im walki. Oferujemy im różne pojedynki, a oni je odrzucają. Nie wiem czego oni chcą, to już zależy od nich. Równie dobrze mogą zawalczyć za tydzień albo nie walczyć już w ogóle. To ich decyzja, nie moja. Na ten moment wygląda na to, że nie chcą kontynuować swoich występów w MMA.

Sam Nate we wczorajszym wywiadzie dla Ariela Helwaniego potwierdził, że dostał on ofertę walki z Tonym Fergusonem na UFC 213, jednakże po początkowej akceptacji zdecydował się on odrzucić propozycję organizacji. Według zawodnika, federacja oraz menadżer Conora McGregora chcą, aby ten wykonał ich brudną robotę.

Próbują zmusić mnie do walki z Fergusonem, ale co to kur*a jest? Mam zastępować Conora McGregora, kiedy ten będzie zarabiał miliony w walkach bokserskich?

Gościu, nie ma na to żadnej szansy. Niech Ferguson walczy z McGregorem. Słyszałem co gadał jego menadżer, pier*olił, że muszę sprowokować kolejną walkę z Conorem jeśli chcę trzeciego pojedynku. Że co? Niech walczą ze sobą, skur*iele. Mają tego samego menadżera, próbują zrobić mnie w ch*ja. Mam dla Was pracować? Pier*olcie się.

3 KOMENTARZE

  1. Niech blokuje pas ufc zaraz wprowadzi 7 pasów tymczasowych i wtedy bedzie promocja na turniej 8 pasow a jeden mistrz 😮

  2. Jesli, gdzies tak mowil Nate, ze nie lubi i robi to tylko dla hajsu, to ja tym bardziej nie mam zajawki go ogladac. Sa ludzie, dla ktorych to jest cale zycie i filozofia. Ciekawe jakie trener ich ma do tego podejscie, trenowac typow, ktorzy nie lubia tego robic. Niemile w huj chyba. Chyba, ze on tez nie lubi trenowac tylko hajs, wtedy beka w huj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.