Dana White wypowiedział się o awanturach pomiędzy zawodnikami przed walkami w oktagonie UFC. Prezydent organizacji wierzy, że UFC nie ma żadnych korzyści z takich sytuacji.

UFC to największa, sportowa organizacja MMA na całym świecie. Amerykański hegemon organizuje pojedynki takim gwiazdom jak Conor McGregor, Jon Jones, Israel Adesanya czy Sean O’Malley. Poza sportowymi organizacjami, dzisiaj popularne są również freakowe federacje, które kojarzą się fanom z tzw. dymami przed walkami, które mają na celu zwiększyć sprzedaż PPV. W rozmowie z FULL SEND PODCAST, Dana White zapytany został o potencjalny angaż Dillona Danisa. Przy tej okazji, White wypowiedział się na temat awantur przed galami UFC.

Myślicie, że powinniśmy podpisać z nim kontrakt? Słyszałem, że skończył karierę. Nie mam nic do niego, pewnie przez całe życie powiedziałem do niego dwa słowa, ale za każdym razem gdy się gdzieś pojawia to odpier*ala różne rzeczy. Nie możemy mieć tego tutaj.

Sporo osób myśli, że gdy dzieje się coś złego na scenie to musimy to kochać, że nam się to podoba. Nie, nie podoba nam się to. Nie potrzebujemy tego kur*a, żeby sprzedawać walki. Kiedy dzieją się różne awantury, komisje sportowe szaleją, rozdają grzywny, atakują nas. To nasza praca, aby temu zapobiec. Gdy widzimy inne wydarzenia, podczas których odpier*alają się różne awantury… To kure*sko nieprofesjonalny cyrk!

Oczywiście przed galami UFC dochodziło do różnych, kontrowersyjnych sytuacji. Fani MMA na pewno kojarzą awantury przed walkami Conora McGregora z Nate’em Diazem czy konflikt pomiędzy Kevinem Lee a Michaelem Chiesą. UFC szybko interweniuje i kończy takie sytuacje, a obecnie podczas spotkań twarzą w twarz również bardzo uważają, żeby zawodnicy nie mieli ze sobą kontaktu. Takie awantury zwracają jednak uwagę kibiców i z pewnością zwiększają zainteresowanie samymi pojedynkami. Jak widać, Dana White jest przekonany, że UFC jako organizacja sportowa nie potrzebuje tego, żeby osiągnąć zadowalający wynik sprzedaży PPV.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Dana White wypowiedział się o awanturach pomiędzy zawodnikami przed walkami w oktagonie UFC. Prezydent organizacji wierzy, że UFC nie ma żadnych korzyści z takich sytuacji. UFC to największa, sportowa organizacja MMA na całym świecie. Amerykański hegemon organizuje pojedynki takim gwiazdom jak Conor McGregor, Jon Jones, Israel Adesanya czy Sean O’Malley. Poza sportowymi organizacjami, dzisiaj popularne […]

Odpowiedz polub

click to expand...