jondanaconor
Gdy Jon Jones został usunięty z karty walk UFC 200 za potencjalne naruszenie zasad USADA, cała gala straciła niesamowity pojedynek mistrzowski, na który czekało wiele fanów. Niewątpliwie pokrzyżowało to plany UFC – organizacja na ostatni moment musiała szukać zastępstwa dla Daniela Cormiera. Sam Dana White, który personalnie zajmował się całą sprawą, zarzekał się podczas programu The Herd na Fox Sports 1, że nie ma zamiaru rozmawiać z winowajcą całego zamieszania.

Ile szans możemy dawać temu gościowi? Ile jeszcze możemy wytrzymać ekscesów ze strony Jona Jonesa? Wiesz o co mi chodzi?

Posłuchaj, nie wiem jak Lorenzo to wszystko widzi, ale ja nadal nie rozmawiałem z Jonem. Nie mamy w ogóle o czym rozmawiać, nie mam takiego zamiaru. Po prostu nie mamy na ten moment wspólnych tematów. Nie będę z nim dyskutował, bo nie ma do tego powodów. Gość jest profesjonalistą. Nie jestem w tym momencie jego największym fanem, ale naprawdę wierzę, że wziął zakażony suplement, że nie wiedział o dopingu. Według mnie tak właśnie jest, ale w tym samym czasie… Proszę Cię. Masz 28 lat, jesteś prawdopodobnie najbardziej utalentowanym zawodnikiem jakiego widział świat MMA, zadzwoń do USADA i zapytaj o suplementy, które bierzesz. Przecież to proste. Miał już tyle występków i nadal się nic nie nauczył, nie wyciągnął żadnych lekcji. Dlaczego miałbyś to zrobić? Dlaczego miałbyś tak siebie ukarać?

Jon jest dorosłym człowiekiem i moim zdaniem ludzie, którzy go otaczają mają na niego zły wpływ. Oni powinni dbać o jego karierę, powinni mu doradzać, a tymczasem pojawia się co chwilę nowy problem. Jon powinien zmienić kilka rzeczy już dawno. To dla mnie smutna historia, bo Jones to nadal jeden z najlepszych zawodników w historii tego sportu.

Nowym rywalem Daniela Cormiera, tak jak informowaliśmy, będzie Anderson Silva. Stawką tego pojedynku nie będzie jednak pas kategorii półciężkiej.

34 KOMENTARZE

 1. Dana rację ma, Bones to nie dziecko, powinien wiedzieć co przyjmuje, jakie składniki są w suplach, ma tyle kasy, że powinien ogarnąć badania składników tego co bierze, po tych ekscesach to się nie dziwię, że "biały mężczyzna" nie chce rozmawiać z Jonem.

 2. J-Son

  [​IMG]

  Mi się wydaję, że Jon od zawsze miał super relacje właśnie z Lorenzo. Dana był "wrogiem numer jeden".

 3. Dana, Ty podły łysy grzybie, nie masz serca, przecież wiadomo, że Jon teraz będzie już dobrym człowiekiem.

  [​IMG]

 4. baju

  ale naprawdę wierzę, że wziął zakażony suplement, że nie wiedział o dopingu.

  Producenci odżywek zniszczą jeszcze nie jedną karierę:(
  [​IMG]

 5. Masta

  Producenci odżywek zniszczą jeszcze nie jedną karierę:(
  [​IMG]

  GAT się odciął, to sponsor Jonesa. Powiedzieli, że nie mają z tym nic wspólnego.

  :mamed:

  For real.

 6. baju

  GAT się odciął, to sponsor Jonesa. Powiedzieli, że nie mają z tym nic wspólnego.

  :mamed:

  For real.

  hahahaha

 7. kumpel1908

  a kiedy on byl testowany , ze dopiero 3 dni przed walka wychodzi ze potencjalnie naruszyl jakies przepisy

  16 czerwca bodajże

 8. Bones jest podłym kłamcą. Gdyby brał suplement to by podał jego nazwę a tego nie robi.

 9. Pankration

  Bones jest podłym kłamcą. Gdyby brał suplement to by podał jego nazwę a tego nie robi.

  o ty maly hejterze

 10. News za kilka dni – "jestem w ciągłym kontakcie z Jonem Jonesem" czy coś w tym stylu 🙂 Dana rzucił focha, ale nie pierwszy raz coś deklaruje, żeby potem robić coś innego.

 11. Tymczasem Mamadou Sakho, któremu przez podejrzenie nielegalnego wspomagania się umknął finał Ligi Europy z Liverpoolem i prawdopodobnie finał Mistrzostw Europy z Francją, został oczyszczony z zarzutów.

 12. Jon jest dorosłym człowiekiem i moim zdaniem ludzie, którzy go otaczają mają na niego zły wpływ.

  :mamed:

 13. Jon jest dorosłym człowiekiem i moim zdaniem ludzie, którzy go otaczają mają na niego zły wpływ.

  :mamed:

 14. Jak kiedys ogladalem filmik z ich zabaw rodzinnych to mysle ze ten obrazek pasuje tu idealnie:

  [​IMG]

 15. Jak kiedys ogladalem filmik z ich zabaw rodzinnych to mysle ze ten obrazek pasuje tu idealnie:

  [​IMG]

 16. Oj Danuta brzmi tutaj jak moja żona jak rzuci fochem 😎 ale z drugiej strony ma racje, Bones juz niejedna szanse przejebal

 17. Oj Danuta brzmi tutaj jak moja żona jak rzuci fochem 😎 ale z drugiej strony ma racje, Bones juz niejedna szanse przejebal

 18. Nie jestem w tym momencie jego największym fanem, ale naprawdę wierzę, że wziął zakażony suplement, że nie wiedział o dopingu.

  [​IMG]

 19. Nie jestem w tym momencie jego największym fanem, ale naprawdę wierzę, że wziął zakażony suplement, że nie wiedział o dopingu.

  [​IMG]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.