Dana White po słabym występie Diego Sancheza na UFC 114 chcę aby zwycięzca pierwszego TUFa wrócił z powrotem do wagi lekkiej z której niedawno wygonił go w dość brutalny sposób BJ Penn:

Nie jestem menadżerem Sancheza, ale wydaje mi się że powinien zostać w wadze lekkiej. Zrozum, porażka z BJ Pennem nie sprawia że musisz iść do wyższej wagi. To znaczy że musisz zostać w 155 funtach i zrobić to co zrobił Kenny Florian. Zostajesz tu i szlifujesz swoje umiejętności bijąc gości z czołówki tej wagi. Pracujesz na to by znowu stanąć na czele kolejki do mistrzowskiego pasa…Diego nie wygląda dobrze w wadze do 170 funtów

8 KOMENTARZE

  1. No w lekkiej prezentował się lepiej zdecydowanie. Choć nie sądzę,że ten kiks który dał ostatnio jest całkowicie spowodowany przejściem do wyższej wagi. Diego wrócił do wagi w której o ile dobrze pamiętam, rozpoczynał przygodę z ufc i potrafił efektownie i efektywnie walczyć. W każdym bądź razie, jest to nadal jeden z moich ulubionych fighterów.

  2. Tak ale wyraznie czegos zaczelo ostatnio mu brakowac, jak zostanie zatrzymany jakims ciosem to pozniej juz boi sie isc na wymiane, i biegnie z tymi swoimi prostymi po czym probuje obalac co tez raczej mu nie wychodzilo. Wtedy wygral dzieki swojej agresywnosci. Byc moze tez zlekcewazyl przygotowania do walki z mniej znanym zawodnikiem.

  3. W WW również udowodnił, że należał do czołówki. Walki z Nickiem Diazem, czy Karo Parisyanem. Na tej gali wyglądał jak cień samego siebie.

  4. Koroner powiedział, że Powell nie zginął zaraz po wyrwaniu mu serca – męczył się jeszcze przez kilkanaście minut. Horror jaki przeżył przed śmiercią jest nie do opisania.

    wszystko na temat 🙂

    Nobody can 'andle GSP’s riddum!

  5. „Zawodnik MMA” z jedną zawodową walką. Pewnie trenował na pełny etat.

  6. Osobiście z rozczarowaniem odebrałem wiadomość o powrocie Diego do WW bo w lekkiej był jeszcze choćby rewanż z Florianem czy walka z Maynardem (interesująca z perspektywy przegranych Sancheza z Fitchem i Koscheckiem). Będę więc rad, gdy znów zdecyduje się zejść do 155 funtów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.