Ostatnio pojawiły się informacje na temat potencjalnej trzeciej walki legend MMA, Chucka Lidella oraz Tito Ortiza, którzy mieliby zawalczyć w nowej organizacji MMA stworzonej przez boksera Oscara De La Hoyę. Dana White, który przez lata współpracował z byłym mistrzem UFC, Ice Manem w podcaście UFC Unfiltered skomentował taki potencjalny pojedynek.

Rozumiem to. Wszyscy chcą zobaczyć o co w tym chodzi, zarobić na tym, to zapewne tego typu sytuacja. Mam jednak nadzieję, że Oscar chce współpracować z Chuckiem Lidellem jako partnerem w promocji gal, a nie zestawiając go z kimkolwiek. Jeśli tak będzie – byłbym szczęśliwy. To byłoby naprawdę coś świetnego dla Chucka. Jeśli jednak Oscar zamierza zaczynać swoją organizację od walk Lidella to według mnie smutny scenariusz. Przecież on ma prawie 50 lat, nie musi już walczyć.

Warto wspomnieć, iż po przejściu na emeryturę Ice Man miał mieć zapewnioną pracę dla organizacji UFC, jednakże po przejęciu jej przez WME-IMG Chuck, razem z innymi byłymi zawodnikami, zostali zwolnieni ze swoich stanowisk.

1 KOMENTARZ

  1. "Jesli Chuck wystapi na gali majac 49 lat,  to kto wystapi w ksw zeby pobic ten rekord?"Tanka ściągną na pojedynek w wszechstylowej walce wręcz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.