Dana White szybko zweryfikował informacje o potencjalnej walce Tyrona Woodleya z Natem Diazem podczas swojego występu na FS1. Prezydent UFC zaprzeczył, iż organizacja zamierza zestawić ze sobą zawodników, a kolejnym rywalem mistrza prawdopodobnie będzie Rafael dos Anjos.

Jeśli postawił dom na to, że zestawimy go z Diazem to teraz jest bezdomnym. Tyron kure*sko kłamie. Nie chcemy tej walki. Nie ma w tym nawet krzty prawdy. Woodley jest pier*olonym kłamcą. To kompletnie nie jest prawda. Nasz prawnik musiał nawet skontaktować się z nim i jego menadżerem, aby przestał gadać głupoty na ten temat, ponieważ nie są one prawdziwe.

Jak wiemy w przeszłości relacje prezydenta UFC z Woodleyem nie były najlepsze. White otwarcie krytykował mistrza za nudną walkę z Demianem Maią. Teraz wygląda na to, iż prezydent organizacji nie zamierza spełniać marzeń Tyrona o dużej walce z Natem Diazem czy Georgesem St. Pierrem.

2 KOMENTARZE

  1. Łysy wieprz mówiący komukolwiek, że jest kłamcą. Boże jak bardzo chciałbym zobaczyć walkę Miocic vs White sędziowana przez Yamasakiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.