Przypadek? Czy może druga próba flirtu z jedną z największych stacji TV w USA. Kiedyś UFC było już bliskie podpisania umowy z CBS, jednak warunki postawione przez telewizję min. swoi komentatorzy i produkcja gali przez CBS były nie do zaakceptowania dla szefów Zuffy. Co było dalej doskonale wiemy. Najpierw EliteXC trafiło do CBS a po jej upadku do którego przyczyniła się sama stacja, zrobiła to organizacja Strikeforce. Dana White oczywiście wszystko to komentował w swoim stylu mówiąc że Pro Elite odda wszystko co ma byle tylko znaleźć się w telewizji. White jak słusznie twierdził nie był w takiej sytuacji i delikatnie mówiąc olał ówczesną ofertę CBS. W całym zalewie negatywnych rzeczy jakie wtedy powiedział znalazła się jednak jedna która połączona z powyższym obrazkiem może dać do myślenia:

Umowa z CBS nie pasowała nam…Organizacje jak ProElite oddadzą wszystko za to żeby być w TV….Dla mnie MMA jest jak wielki kawałek sera koło którego biega dużo małych szczurków które starają się wyjebać małą dziurkę dla siebie….Jedyna pozytywna rzecz w CSB jest taka że ich prezydent i CEO Les Moonves (widoczny na zdjęciu obok White`a – dop. def) który jest postacią legendarną w przemyślę telewizyjnym jest zainteresowany tym sportem. To jest po prostu duża rzecz dla tego sportu.

2 KOMENTARZE

  1. rzeszow- dużo walki było, ale to był jeden z brzydszych meczy jakie w życiu widziałem. Ale dobrze że Legacy Kobiego rośnie,
    Dana miał dobre miejsca i uśmiechał się do Lesa:) wyłapałem to oglądając mecz na żywca, choć z drugiej strony tego obecność obu panach na arenach sportowych to częsty widok więc trudno powiedzieć czy było coś więcej między nimi:)))

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.