Jon Jones nie ma problemu z walką z Danielem Cormierem w kategorii ciężkiej – oczywiście za odpowiednie wynagrodzenie. Po konferencji prasowej promującej UFC 235, na którym zawodnik zmierzy się z Anthonym Smithem, w wywiadzie dla MMAFighting.com, Jones opowiedział o potencjalnej trzeciej walce ze swoim odwiecznym rywalem, DC.

Wyciągnij swoją książeczkę czekową, Dana. Zawalczę z nim trzeci raz za odpowiednią sumę. Jeśli chodzi o pojedynek w kategorii półciężkiej, tu nawet nie ma o czym dyskutować, chcę walczyć z najlepszymi więc nie byłoby problemu. Jeśli jednak chodzi o walkę w dywizji do 120 kilogramów, musiałbym być do tego odpowiednio przekonany.

Cormier zapowiadał, że zakończy karierę w marcu tego roku, lecz na ten moment nie wiadomo czy rzeczywiście Amerykanin ma taki zamiar. Mówiło się, że na początku 2019 roku zmierzy się on z Brockiem Lesnarem, lecz do tej pory UFC nie ogłosiło oficjalnie takiego starcia.

22 KOMENTARZE

 1. Jon ze swoimi warunkami mógłby byc w ciężkiej dobrym harpaganem, tylko na to trzeba czasu. Wątpię że dc będzie czekał.

 2. Walka w 205 i Daniel znów przegra. Tylko w ciężkiej, chociaż cięższy Jones i tak by rozjebał . Niestety, Jones to najlepszy zawodnik w historii i nawet taki kozak jak Daniel nie jest w stanie mu zagrozić:fjedzia:

 3. Tym sie powinna prokuratura zająć, bo podchodzi to pod znęcanie psychicznie a w następstwie 25 minutowy gwałt na osobie z widocznym problem otyłości :razz:łacz:

 4. Tym sie powinna prokuratura zająć, bo podchodzi to pod znęcanie psychicznie a w następstwie 25 minutowy gwałt na osobie z widocznym problem otyłości :razz:łacz:

  Chyba nie srałeś dzisiaj. DC w ciężkiej wygrywa 4 rundy na lajcie.

 5. Chyba nie srałeś dzisiaj. DC w ciężkiej wygrywa 4 rundy na lajcie.

  :waldeklaugh:

  Na razie nie jade z ripostami – poczekam aż przyjdzie reszta bandy grubego, to walnę wszystko w jednym poście.

  PS. Sralem dzis 2 razy :fjedzia:

 6. :waldeklaugh:

  Na razie nie jade z ripostami – poczekam aż przyjdzie reszta bandy grubego, to walnę wszystko w jednym poście.

  PS. Sralem dzis 2 razy :fjedzia:

  Lepe na dziąsło dostaniesz i będziesz grzeczny. Kto grubego nie szanuje ten chuj. Tak mowi księga ulicy.

 7. Lepe na dziąsło dostaniesz i będziesz grzeczny. Kto grubego nie szanuje ten chuj. Tak mowi księga ulicy.

  U mnie była zasada: gruby na bramkę

 8. Chyba nie srałeś dzisiaj. DC w ciężkiej wygrywa 4 rundy na lajcie.

  Uuuuuu, czuję nadchodzące zakłady o alkohol i chujowe avki :antonio:

 9. Walka w 93 mnie srednio interesuje gdzie Jones prowadzi 2-0 i nic nie musi juz udowadniac. Ale w ciezkiej to nowe rozdanie tak wiec jaranko w chuj. Lysy kurwa plac im po bance podstawy i robcie to jeszcze w tym roku!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.