Khamzat Chimaev ma kolejny pomysł na swoje walki w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. „Borz”, który stał w narożniku rywala Mateusza Gamrota w debiucie dla UFC, nawołuje teraz do prezydenta organizacji o trzy walki na jednej gali. Chimaev chciałby „wkur*ić” wszystkich, którzy śledzą jego poczynania w klatce UFC.

Chcę bić się z trzema zawodnikami w jedną noc, old school! Zróbmy do Dana White, wku*ijmy wszystkich!

Ostatnim zawodnikiem, który wyzywał na pojedynek Chimaeva był były mistrz kategorii średniej UFC, Chris Weidman. Ten chciałby bić się z „Borzem” w styczniu przyszłego roku. W ostatnim czasie mówiło się o pojedynkach Khamzata z m.in. Neilem Magnym czy Alexem Oliveirą.

Khamzat Chimaev (9-0 MMA) wygrał trzy pojedynki w UFC w 66 dni. W ostatnim starciu potrzebował tylko 17 sekund, aby w kategorii średniej znokautować Geralda Meerschaerta. „Borz” po walce stwierdził, że jest gotowy nawet na mistrzowskie walki w dwóch kategoriach wagowych – do 77 i 84 kilogramów. Prezydent UFC wyznał, że zawodnik wystąpi w walce wieczoru jednej z nadchodzących gal w Las Vegas. Nieznane jest jednak nadal nazwisko jego rywala.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.