Anthony Joshua mógłby być największą gwiazdą nowego tworu Dany White’a, Zuffa Boxing. Prezydent UFC już w pierwszych wywiadach po ogłoszeniu rozszerzenia działalności również do boksu zapowiadał, iż chciałby współpracować z przebojowym Anglikiem. Teraz sam Joshua wypowiedział się o potencjalnych rozmowach z Whitem.

Słuchajcie, pracuję z Eddiem Hearnem. Od zawsze to mój partner biznesowy. To od niego zaczęła się moja kariera. Nie interesuję się zbytnio UFC więc nie wiem jakie mają plany, ale jestem zainteresowany współpracą z nimi. Pamiętajcie, moje relacje z Eddiem są naprawdę świetne, szczególnie jeśli chodzi o pracę. Jestem pewien, że będzie chciał pracować razem z Daną White. Dobry biznes zawsze ma sens.

Wysłuchamy ofert, na 100% będziemy rozmawiać. Jestem szczęśliwy, iż Dana wchodzi w naszą grę. Oby wniósł do niej jeszcze więcej emocji. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, zrobimy dobre walki i zarobimy przy tym świetne pieniądze.

Na słowa Joshui zdążył już odpowiedzieć mistrz kategorii ciężkiej UFC, Stipe Miocic, który jest zainteresowany potencjalną walką z Anglikiem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.