Pare stron podało dziś newsa o tej walce. Ponoć z powodu problemów Sherka z aferą dopingową Dana White nie ma kogo wstawić do walki wieczoru na gali UFC 78. Z tego właśnie powodu miałby odwołać walkę Tito Ortiz vs. Rashad Evans. Dzięki temu oszczędzono by nam nudnej jak flaki z olejem powtórki z pierwszej walki pomiędzy Tito a Rashadem a w zamian za to moglibyśmy się delektować przecudownym KO jakie zafundowałby Dan Henderson Ortizowi. Ale jest jedno małe ale….

Cały news wygląda po prostu przepięknie ale… no właśnie, głównym źródłem tej wiadomości jest znane radio TAGG Radio. Szefem tej stacji jest nie kto inny jak Frank Trigg. I tu właśnie jest pies pogrzebany. Radio to jak I sam szef tyle razy już wprowadzali ludzi w błąd zapodając newsy z dupy wzięte że ich wiarygodność nie może być już chyba na niższym poziomie.

Z tego też powodu nie bierzcie sobie tego rozstawienia za bardzo do serca…Fajnie jakby tak było ale z doświadczenia wynika że jeśli TAGG radio coś zarzuca to znaczy że będzie zupełnie odwrotnie…czyli do tej walki nie dojdzie…

No i stało sie…zanim nawet skończyłem pisać tego newsa wyszło że nie myliłem się co do wiarygodności Franka Trigga. Szef mmanews skontaktował się bezpośrednio z Ortizem aby potwierdzić info o tej walce i okazało się oczywiście że Tito nic o tym nie wie. Od dziś albo nie będę wrzucał już żadnych newsów z Trigg Radio a nawet jeśli będę (nie będę obiecuje) to polecą w kategorii „Z dupy wzięte”

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.