jonessonnen

Tęsknicie za występami Bonesa? Na pocieszenie możecie zobaczyć jak Amerykanin poradził sobie z legendą MMA, Danem Hendersonem, na turnieju BJJ organizowanym przez Chaela Sonnena, Submission Underground 2.

Tak o swoim przeciwniku wypowiedział się Jones.

Dan jest bardzo silny, nie spodziewałem się tego po nim. Dziękuję za tę szansę, Hendo. Naprawdę to doceniam. Wiem, że przez ostatnie lata nie zawsze idealnie się dogadywaliśmy, ale bardzo Cię szanuję. Jesteś legendą, jednym z najlepszych zawodników w historii naszego sportu.

https://twitter.com/GatesOnSports/status/808157383461511168?ref_src=twsrc%5Etfw

Jon poddał Hendo trójkątem rękoma po czym wyzwał na pojedynek nie kogo innego, a byłego rywala, organizatora całej gali, Chaela Sonnena. Gangster z Oregonu oczywiście nie odmawia pojedynków – ochoczo zgodził się na rywalizację z Jonesem. Wydarzenie miałoby się odbyć tydzień po walce Chaela z Tito Ortizem.

17 KOMENTARZE

 1. Przykro jakoś mi się Hendo oglądało, z resztą tu nie było co oglądać. Kompletna dominacja Bonesa. Długie ręce, długie nogi, kocur porobił robotę…

 2. Coorwa jak mi brakuje Jonesa w UFC ,ile zajebistych walk moglby stoczyc przez ten stracony czas ,tyle emocji … :jon:

  Niby z kim? Z DC i Rumblem by sie bil po 2 razy w roku? Zostal mu rewanz z DC i walka  z Antkiem a takto same nudy w tej dywizji…

 3. Niby z kim? Z DC i Rumblem by sie bil po 2 razy w roku? Zostal mu rewanz z DC i walka  z Antkiem a takto same nudy w tej dywizji…

  Samo starcie z Rumblem ,może rewanż z Gutkiem ale i kolejny wpierdol na DC też zawsze w cenie 😉 W międzyczasie może jakiś superfight i przejście do ciężkiej .

  Wydaje mi się że nudów byśmy nie uświadczyli .

 4. Nie wiem, czy pominąłem @baju , ale na tej samej gali Miesha Tate wygrała z Jessicą Eye po kontrowersyjnej walce i szybszej ucieczce z poddania(jej zajęło to ok. 15sek, a Eye chyba ok. 40s)

  Wideło

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.