foto Sherdog.com

Jak informuje MMAFanhouse powołując się na rzecznika prasowego stacji CBS kolejna gala organizacji Strikeforce transmitowana przez tę stację odbędzie się w kwietniu przyszłego roku. Na razie nie jest znana dokładna data, ani miejsce gali, ale wiadomo, że wystąpią na niej dwie największe gwiazdy organizacji: niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej Fedor Emelianenko (MMA 31-1, 1 w rankingu MMARocks) i niedawno pozyskany Dan Henderson (MMA 25-7, 3 w rankingu MMARocks). Przeciwnicy dla obu zawodników nie zostali jeszcze zakontraktowani.

Przy okazji jak informuje Russia Today Emelianenko po udanym, chociaż pełnym zawirowań kontraktowych roku został uznany w Rosji sportowcem roku. Filmik poniżej:

9 KOMENTARZE

  1. Pewnie Overeem-Fedor i Henderson-Shields/Mousasi. Może wróci Andrzej na walkę z Werdumem? Mogłaby z tego wyjść świetna rozpiska.

  2. Mam nadzieję że Fedor zawalczy z Overeemem o pas, mam nadzieję że nie przyjdzie im do głowy odrazu dawać rewanżu Rogersowi.

  3. A wiadomo w ogóle cokolwiek w sprawie ręki Fedora? Jak to ogólnie wygląda?

  4. M-1 kłamie, że to tylko wybity kciuk, ale 3 grudnia podczas gali M-1 Challenge Fedor miał jeszcze twardy gips.

  5. Bo wybitego kciuka nie trzyma się miesiąc w twardym gipsie. Po za tym kręcili z tą informacją o jego kontuzji, najpierw miał złamaną kość, potem nagle się okazało, że tylko wybity kciuk. PR

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.